Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka "ratują małżeństwo"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka coraz częściej się mijają. Jeden z tygodników już na okładce donosi, że para "ratuje małżeństwo". W otoczeniu muzyka miała pojawić się nowa "ciemnowłosa piękność".

Sebastian Karpiel-Bułecka był ostatnio gwiazdą festiwalu w Opolu - wystąpił w koncercie "Folkowe Opole", gdzie zaprezentował utwór zwiastujący nowy album. To był dla niego bardzo ważny moment. Liczył, że w stolicy polskiej piosenki otuchy dodawać będzie mu Paulina. Ta jednak wybrała zabawę z wpływowymi znajomymi i pojechała do... Turcji. Muzyka pocieszała więc piękna ciemnowłosa chórzystka, z którą Bułecka złapał świetny kontakt.

Reklama

Po koncercie Sebastian poszedł z przyjaciółmi na kolację i marzył, by jak najszybciej wrócić do domu. Paulina w tym czasie bawiła na tureckim weselu znanego biznesmena. W pudrowej różowej sukni z głębokim dekoltem pozowała wraz z Lewandowskimi do zdjęć. Była w swoim żywiole.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka "ratują malżeństwo"

Paulina Krupińska mówiła niedawno, że marzy o wyprowadzce do Nowej Zelandii - na tym tle między małżonkami dochodziło ponoć do kłótni.

Pytana wprost, czy jej małżeństwo przechodzi kryzys, zaprzeczyła, zapewniając jednocześnie, że prywatnych brudów nie zamierza upubliczniać, nawet gdyby w jej domu działo się bardzo źle.

Przed parą czwarta rocznica ślubu, będzie więc okazja do rozmowy i wspólnego wyjazdu. Paulinę ciągnie "w świat", a Sebastian chciałby odpocząć w spokojnym miejscu, gdzie nie ma tłumów. Mają nadzieję, że urlop będzie dużo radośniejszy niż majówka, na której dominowały minorowe nastroje.

Teściowie ceniący Sebastiana jako człowieka liczą, że uda mu się znaleźć jakiś kompromis. Sama Paulina twierdzi, że nie jest osobą, która "strzela fochy i lubi rozmawiać".

Zobaczcie również:

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy