Reklama
Reklama

Patrycja Markowska uczciła urodziny taty. Padły wyjątkowe słowa

Grzegorz Markowski ostatnimi czasy wycofał się z życia zawodowego. Cały czas wspierała go córka, Patrycja Markowska, z którą ma znakomitą relację. Artystka na Instagramie pochwaliła się zdjęciami taty i złożyła mu życzenia z okazji urodzin. Padły wyjątkowe słowa...

Patrycja Markowska uczciła urodziny taty. Padły wyjątkowe słowa

Grzegorz Markowski wycofał się z życia artystycznego w 2021 roku. Muzyk ostatecznie zdecydował się przejść na emeryturę, ale i tak korzysta z życia. Dziś, 23 września Patrycja Markowska napisała na Instagramie życzenia z okazji 70. urodzin jej taty. 

Grzegorz Markowski ma 70. urodziny. Słowa Patrycji wzruszają do łez

Patrycja Markowska zawsze mówiła, że ma wyjątkową więź z ojcem. Razem występowali na scenie, ale też starają się spędzać każdą wolną chwilę razem. Aż trudno uwierzyć, że Grzegorz Markowski skończył właśnie 70 lat! Z tej okazji córka udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie.

Reklama

"Dziś kończy 70 latTata, przyjaciel, mistrz" - napisała Patrycja, dodając zdjęcia, na których Grzegorz wygląda doskonale! Oboje lubują się w kolorowych strojach. Wokalistka lubi sukienki w stylu boho, a piosenkarz kwieciste koszule. Na drugim zdjęciu Grzegorz z apetytem patrzy na... czekoladowy tort.  Co prawda nie ma na nim aż 70. świeczek, ale to nic takiego!

Grzegorz Markowski zmaga się z problemami zdrowotnymi. Patrycja cały czas go wspiera

Lider Perfectu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Imprezowy styl życia i koncerty po latach dały się we znaki. Grzegorz Markowski przyznał, że ciało odmawia powoli posłuszeństwa.

"Mój tata miał spadek sił witalnych, to na pewno. Czuje się dobrze i ja go po prostu namawiam do tego, żeby te skrzydła unosił i robił aktywnie pewne rzeczy. On się czasami zgadza, ale ja muszę uszanować to, że on chce zwolnić. Nie mogę go ciągnąć na siłę i namawiać do roboty, bo ma swoje lata i myślę, że zaśpiewał już tyle dźwięków i zagrał już tyle koncertów, że nie ma sensu robić tego na siłę" - wyznała w wywiadzie Damiana Glinki dla Pomponika.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Markowski | Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy