Reklama
Reklama

Patrycja Markowska nawiązała do przeszłości ojca. Niewiele osób go takiego widziało

Patrycja Markowska bardzo chroni swojego życia prywatnego. Mogliśmy się o tym przekonać dowiadując się o jej rozstaniu z wieloletnim partnerem, Jackiem Kopczyńskim po... ponad roku. Wokalistka zawsze jednak mówiła, że rodzina jest dla niej najważniejsza - jej syn, mama i tata, Grzegorz Markowski. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i nawiązać do przeszłości ojca.

Patrycja Markowska nawiązała do przeszłości ojca. Niewiele osób go takiego widziało

Patrycja Markowska nie ma w zwyczaju chwalić się na rodzicami. Jednak dla swojego ojca zawsze znajdzie czas i chwilę, by razem zrobić koncert. Ostatnio zdrowie Grzegorza Markowskiego szwankowało, lecz wokalista zespołu Perfect się nie dał zmęczeniu i podeszłym wiekiem. 

Patrycja Markowska wróciła do przeszłości ojca. Ma z nim wyjątkową więź

Patrycja Markowska opublikowała spóźnione zdjęcie z okazji Dnia Dziecka. Widać na nim małą Patrycję w kwadratowych okularach, krótkich włosach i... słodkim, szczerbatym uśmiechu. Z kolei Grzegorz Markowski w młodości nie miał długich włosów, był gładko ogolony, ale na twarzy miał zawadiacki uśmieszek.

Reklama

Internauci nie mogą przestać zachwycać się młodym Grzegorzem Markowskim. Pod zdjęciem możemy przeczytać między innymi takie komentarze.

  • "Cudowne zdjęcie, a tata wyglada tu jak Patrick Swayze!"
  • "Ta niepowtarzalna wasza więź która reprezentujecie do dziś"
  • "Tata zawsze kocha, nawet, jak czasami zawodzi, Kocha nad życie"
  • "Cudne zdjęcie. Z Tatulkiem najlepiej"

Rodzinna tajemnica Grzegorza Markowskiego

Niewiele osób pewnie wiedziało, ale w wieku 15 lat Markowski został... ojcem. Ze związku, który trwał kilka tygodni pojawił się na świecie syn. Z matką chłopca nie kontynuował związku, lecz płacił alimenty aż do ukończenia 23 lat syna.

"Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal [...] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości?" - wyznał w wywiadzie wokalista Perfectu.

Zobacz też:

Plotki o Markowskim to była prawda. Rodzinna tajemnica wyszła na jaw

Grzegorz Markowski ruszył na pomoc córce Patrycji

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę

Patrycja Markowska: prawdziwe kulisy rozstania z Kopczyńskim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Grzegorz Markowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy