Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Patrycja Markowska ratuje swój związek! Konieczna była terapia!

Patrycja Markowska (37 l.) właśnie przyznała się do tego, że razem z partnerem Jackiem Kopczyńskim (46 l.) musieli ratować swój związek. Niestety potrzebowali pomocy specjalisty.

Życie we dwójkę nie jest łatwe. Czasem konieczna jest praca nad łączącym dwójkę ludzi uczuciem i tak właśnie było w przypadku wokalistki i jej ukochanego.

Reklama

Para jest ze sobą od wielu lat, doczekali się także w 2008 roku syna. Jednak w najnowszym wywiadzie dla Plejady wokalistka wyznała, że w jej życiu z Jackiem nie zawsze było kolorowo.

"Decyzja o tym, żeby pójść na terapię, nie była łatwa, ale cieszę się, że ją podjęłam. (...) Wydaje mi się, że najważniejsze to znaleźć odpowiedniego terapeutę. Jesteśmy razem ponad dziesięć lat i bardzo się wspieramy z Jackiem, trzymamy za siebie kciuki, ale mamy też swoje demony. Zdecydowaliśmy się więc pójść na terapię. Szybko okazało się, że mam wiele problemów ze sobą, które wpływają na naszą relację" - wyznała szczerze Partycja.

Gwiazda nie ukrywa, że to była najlepsza decyzja, jaką mogli podjąć razem z Kopczyńskim. Markowska jest bardzo zadowolona z efektów pracy z terapeutą i wygląda na to, że kryzys został zażegnany.

"W terapii niesamowite jest to, że za każdym razem, gdy na nią szłam i myślałam, że będę głaskana po głowie, było wręcz odwrotnie. Z drugiej strony okazało się, że sporo rzeczy, o które obwiniałam siebie, totalnie nie wynikają z mojej winy. Naprawdę sporo się o sobie dowiedziałam. W ostatnim czasie musiałam podjąć kilka trudnych i odważnych decyzji. Dzięki terapii wiem, że powinnam słuchać siebie i swojej intuicji" - podsumowuje swoją wypowiedź piosenkarka. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje