Reklama
Reklama

Patricia Kazadi po przejściu COVID-19: "Czas wyjść z kokonu!"

Patricia Kazadi (33 l.) ostatnio informowała swoich fanów, że bardzo ciężko przechodzi koronawirusa. Na szczęście artystka wraca już do zdrowia, jednak dojście do kondycji sprzed choroby wcale nie jest takie proste.

Patricia Kazadi robi kolejne badania: "Serce mi wali z prędkością światła"

Według oficjalnych danych, udostępnionych przez Ministerstwo Zdrowia, od początku pandemii w całej Polsce na Covid-19 zachorowało 3 857 085 osób, z czego 3 333 313 wyzdrowiało.

Koronawirus nie oszczędził również rodzimych celebrytów. Jedną z artystek, która zmierzyła się z chorobą była Patricia Kazadi.

Dziewczyna w listopadzie wyznała, że mierzy się z poważnymi problemami. Od prawie dwóch lat toczy, jak sama mówi "batalie o zdrowie", ponieważ walczy z chorobą autoagresywną i autoimmunologiczną. Niedawno Kazadi poinformowała fanów, że jej osłabiony operacjami organizm, miał trudności z poradzeniem sobie z zakażeniem koronawirusem.

Reklama

W poniedziałek Patricia w końcu wyszła z domu, by wykonać rezonans magnetyczny, o czym powiedziała na swoim InstaStory. Mimo klaustrofobii zdecydowała się na specjalistyczne badanie, ponieważ chciała mieć pewność, że po przejściu COVID-19 nie będzie miała już żadnych powikłań. Artystka jeszcze niedawno liczyła na to, że 2021 rok będzie dla niej bardzo pracowity, jednak choroba zaprzepaściła te plany.

"Człowiek myślał, że będzie grał trasy koncertowe, a ma tournée po gabinetach lekarskich. Każdy ma taką traskę, na jaką zasłużył. To jest bardzo ważne, by po przebytej chorobie upewnić się, że wszystko jest okej" - radziła artystka na swoich social mediach.

Patricia Kazadi, mimo tego, że jest już zdrowa, nadal ma bardzo osłabiony organizm, a "serce jej wali z prędkością światła". Swoją kondycję porównała do "trabanta z pierdzącą rurą wydechową". Mimo kłopotów zapowiedziała powrót do pracy.

"Jedyne powikłania to takie, że bardzo szybko się męczę (...) Nie mam żadnych przeciwwskazań, żeby wracać do pracy. Jutro wracam na plan. Troszkę się stresuję, ale już czas wyjść z kokonu i wracać do życia. Cieszę się bardzo." - mówiła Patricia.

Życzymy dużo zdrowia!


Zobacz też:

Plan Janusza Kowalskiego. Najpierw zmiany w budżecie, potem w ordynacji wyborczej

Honorata Skarbek kusi w jacuzzi! 

Sara Egwu James pokazała kreację na Eurowizję Junior! Zachwyca?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy