Reklama
Reklama

Sara Egwu James pokazała kreację na Eurowizję Junior! Zachwyca?

​Sara Egwu James (13 l.) od niedzieli, 12 grudnia, jest w Paryżu na konkursie Eurowizji Junior. Przed wokalistką intensywny tydzień przygotowań do występu, a każdy kolejny dzień we Francji to dawka dużych emocji. Ostatnio Sara podzieliła się z fanami zdjęciem sukienki, w której wystąpi na niedzielnym koncercie. Co sądzicie?


Kim jest Sara Egwu James?

Sara Egwu James nastolatka z talentem wokalnym porównywanym do możliwości Whitney Houston. Dziewczyna została zwyciężczynią czwartej edycji "The Voice Kids", wygrała również finałowy odcinek "Szansy na sukces". To właśnie ona reprezentuje Polskę w konkursie dziecięcej Eurowizji, który odbędzie się w Paryżu 19 grudnia.

Reklama

Kariera nastolatki zaczęła się od udziału w programie "The Voice Kids" i od tamtego momentu nabrała zawrotnego tempa. To właśnie w tym show, pod przewodnictwem Barona i Tomsona, Sara doszła do finału i zdobyła pierwsze miejsce. 

Czy powtórzy sukces Roxie Węgiel oraz Viki Gabor i zwycięży Eurowizję Junior?

Polska reprezentantka Eurowizji została wyłoniona w specjalnym odcinku "Szansy na sukces". W składzie jurorskim znaleźli się: Ala Tracz, Edyta Górniak i Roksana Węgiel oraz widzowie, którzy wysyłali SMS-y na swoich faworytów.

Sara Egwu James - sukienka na Eurowizję Junior

Jak napisała na swoim Instagramie, jest już po przymiarkach i może całkowicie oddać się próbom. W poniedziałek Sara wieczorem opublikowała zdjęcie w sukience, w której wystąpi na scenie.

"Sukienka gotowa, ja też! Jutro zaczynamy próby, finał już w niedzielę, pamiętajcie, że możecie na mnie głosować!" - napisała James na swoich social mediach.

Sceniczna kreacja została uszyta na zamówienie u polskiej projektantki z Leszna. Nastolatka będzie ubrana w dziewczęcą, różową sukienkę z tiulu, ozdobioną fioletowymi, sztucznymi kwiatami.

Przypomnijmy, że redakcji Pomponika udało się porozmawiać z Sarą na lotnisku, tuż przed jej wylotem do Francji. Trochę zestresowana, ale optymistycznie nastawiona nastolatka, wyznała wówczas, że jest bardzo podekscytowana wyjazdem.

"Będzie dużo prób. Nie wiem do końca, co będzie się tam działo. Poznamy się ze wszystkimi uczestnikami i nie mogę się tego doczekać. Mam bardzo dużo fajnych ludzi dookoła, którzy mnie odstresują" - mówiła w rozmowie z nami.

Trzymamy kciuki za Sarę i życzymy powodzenia w Paryżu! 

Zobacz też:

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia z 14 grudnia

Honorata Skarbek kusi w jacuzzi!

Jarosław Kret musiał udawać kiedyś... kobietę?! Oto powód!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Eurowizja Junior 2021
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy