Reklama

Reklama

Reklama

Paris Hilton otworzy klub nocny w Vegas!

Ostatnie lata Paris Hilton spędziła w nocnym klubie w Vegas o nazwie Pure. Teraz gwiazda postanowiła otworzyć w Mieście Grzechu własną miejscówkę przeznaczoną stricte do całonocnej rozpusty.

Według informatora dziennika "The Mirror", dziedziczka zainwestowała już w nowe przedsięwzięcie około 6 milionów dolarów swoich środków, jak również nieznaną sumę przekazaną jej przez inwestorów:

"Paris jest bardzo zdeterminowana, aby cały pomysł wypalił. Inwestorom obiecała darmową reklamę w jej nowym reality TV show. Do tego uważa, że już samo jej nazwisko wystarczy, aby ściągnąć do nowego klubu młodzież z bogatych domów i gwiazdy. Odpowiednie miejsce wyszukała już około czterech miesięcy temu i od tamtego czasu płaci za jego wynajem. Na wystrój wnętrz poszła wręcz mała fortuna. Paris chce nadać przestrzeni szykowny wygląd z odrobiną dekadencji. Damskie kibelki będą całe różowe, a wszystkie sofy i krzesła barowe będą nabijane dżetami. Klub ma być gotowy jeszcze przed końcem roku, żeby zrobić tam najbardziej objechanego sylwestra w historii Vegas."

Reklama

Podobno pojawił się jednak pewien zgrzyt, a mianowicie brak pomysłu na odpowiednią nazwę. Podobno dziedziczka chciała oryginalnie nazwać klub zwyczajnie "Paris", ale nazwa ta jest już zarezerwowana przez znajdujące się nieopodal kasyno.

Do tego jej nazwisko jest nazwą zastrzeżoną dla sieci hoteli, więc taka opcja również odpadła. Teraz gwiazdka zastanawia się nad nazwaniem night clubu po prostu "Paris Hilton". Bardzo to oryginalne...

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy