Reklama
Reklama

Pandemia zniszczyła małżeństwo Ani Rusowicz? Niepokojące wieści na temat rodziny piosenkarki...

Ania Rusowicz – finalistka 16. edycji polsatowskiego show „Twoja twarz brzmi znajomo” - od kilku tygodni publikuje na Instagramie niepokojące „złote myśli” sugerujące, że w jej małżeństwie z muzykiem Hubertem Gasiulem dzieje się coś niepokojącego... Czy rzeczywiście, jak twierdzi jeden z tygodników, Ania i Hubert nie są już razem?

"Gdy ktoś stwarza napięcie... odwróć się na pięcie...", "Kiedyś cudowna była z nich para, dziś tylko para w gwizdek", "Kochała kwiaty, w tym narcyza. On zaś z kwiatka na kwiatek" - to zaledwie trzy z kilkunastu "złotych myśli", które Ania Rusowicz (posłuchaj!) opublikowała ostatnio na Instagramie. Fani utalentowanej piosenkarki natychmiast zaczęli doszukiwać się w nich... podtekstów. Sugestię, że w życiu uczuciowym Ani nie dzieje się od pewnego czasu najlepiej, natychmiast podchwycił katolicki tygodnik.

Reklama

"Od dłuższego czasu nie widywano jej z mężem, a ostatnio publicznie zasugerowała, że przechodzą kryzys" - obwieścił na swych łamach "Dobry Tydzień".

Ania Rusowicz i Hubert Gasiul: Ich drogi przestały się krzyżować!

W półfinałowym odcinku 16. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" Ania Rusowicz zaśpiewała przepiękną balladę z repertuaru zespołu Abba "The Winner Takes Is All" ("Zwycięzca bierze wszystko") opowiadającą o... rozstaniu. Piosenka miała swoją premierę w 1980 roku - tuż po tym jak Agnetha Fältskog i Björn Ulvaeus zdecydowali się na rozwód.

"Zapewne nie jest ci obce, w jakim momencie Agnetha śpiewała ten kawałek?" - zapytał Anię Michał Wiśniewski.

"W bardzo podobnym teraz jestem" - stwierdziła wokalistka, wyraźnie sugerując, że jest właśnie na uczuciowym zakręcie.

Faktem jest, że Ania i Hubert Gasiul, którzy jeszcze niedawno chętnie fotografowali się razem na różnego rodzaju imprezach, a od pewnego czasu unikają wspólnych wyjść, a wręcz... siebie. Piosenkarka bawiła ostatnio z przyjaciółkami na Majorce, wcześniej wybrała się na Wyspy Zielonego Przylądka, a teraz odpoczywa Szklarskiej Porębie. Bez męża! Z jej Instagrama zniknęły też wszystkie zdjęcia z Hubertem.

Małżeństwo Ani i Huberta - według "Dobrego Tygodnia" - zniszczyła pandemia i ogłoszony po jej wybuchu lockdown. To wtedy Gasiul nagle stracił pracę, popadł w marazm i... osiwiał.

"Szukam pracy. Patrzę w przyszłość i rozmyślam. Pograłbym w zespole, muzykę, normalnie. Obecnie nie jestem związany z żadnym bandem (...). Jakby się przytrafiła ekipa prawdziwych muzycznych drani to ja z przyjemnością" - napisał na Facebooku.

Ania Rusowicz: Przestała walczyć o swoje małżeństwo?

Ania i Hubert poznali się w 2005 roku. Rusowicz została wtedy wokalistką grupy Dezire, w którym Gasiul grał na perkusji.

"Nikt nie wierzył, że nam się uda. Pamiętam dzień naszego ślubu i zawstydzone twarze niektórych gości, bo wspólnie postanowiliśmy zaprosić kilku niedowiarków, tych niezbyt gorąco kibicujących. Mogę powiedzieć, że podczas ślubu nie składano nam życzeń, ale przeprosiny" - opowiadała później "Urodzie Życia".

Pobrali się w Dzierzgoniu w tym samym kościele, w którym ślub brali rodzice Ani - Ada Rusowicz i Wojciech Korda. Wkrótce potem dowiedzieli się, że mogą nigdy nie zostać rodzicami...

"Wiele lat staraliśmy się o dziecko. Bezskutecznie. Chodziliśmy od lekarza do lekarza. Kolejni fachowcy rozkładali ręce, nikt nie potrafił wskazać przyczyny" - wspominała wokalistka w rozmowie z "Vivą!".

W końcu dziesięć lat po ślubie na świecie pojawił się Tytus. Ania i Hubert uznali to za cud. Zamieszkali w domu z ogrodem i cieszyli się swoim wielkim szczęściem.

Pod koniec 2020 roku coś się zaczęło między nimi psuć. Z powodu pandemii od dawna nie koncertowali, musieli sami zajmować się synem, bo zamknięte były żłobki...

"Walczę o moją rodzinę, miłość, małżeństwo każdego dnia" - wyznała Ania w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Jeśli wierzyć "Dobremu Tygodniowi", wokalistka już nie walczy o swój związek, a złożenie przez nią pozwu rozwodowego w warszawskim Sądzie Okręgowym to kwestia najbliższych tygodni.

Zobacz także:

Marcin Hakiel boleśnie obnażony przez gwiazdora TVN! U Cichopek wystrzelił już szampan? 

Robert Lewandowski buduje dom pod Zakopanem. "Wprowadzają się za dwa lata"

Weronika Rosati nie wie, jak powiedzieć o tym córeczce! "Musiałam wytłumaczyć, że nie żyje"

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Ania Rusowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy