Reklama
Reklama

"Otyły" Tomasz Kammel grzmi o otyłości! Niepokojące zdjęcie

Tomasz Kammel (50 l.) od lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenter razem z Izabellą Krzan prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Na Instagramie w dość nietypowy sposób zapowiedział to, co wydarzy się w śniadaniówce. Aż trudno uwierzyć w opublikowane zdjęcie!  

Tomasz Kammel jest prawdziwym weteranem TVP. Jeszcze niedawno tworzył z Marzeną Rogalską niepowtarzalny duet prowadzących śniadaniówkę. 

Dziennikarze darzyli się sympatią również prywatnie. Wszystko zmieniło się jednak wtedy, gdy Marzena Rogalska powiedziała "dość" i odeszła z reżimowej telewizji. 

Gwiazda liczyła na wsparcie ze strony Kammela, ale wówczas go nie dostała, co zaskoczyło ją samą. Wielu sympatyków tego duetu miało nadzieję, że Tomek również zdecyduje się na wypowiedzenie. Życie napisało jednak inny scenariusz. 

Reklama

Kammel został w TVP i wciąż może liczyć na wiele propozycji zawodowych. Niezmiennie prowadzi jednak "Pytanie na śniadanie", tyle że u boku nowej parterki Izabelli Krzan. 

Otyły Tomasz Kammel grzmi o otyłości

Tomasz Kammel postanowił na Instagramie zwrócić uwagę na problem otyłości. Dziennikarz opublikował niepokojące zdjęcie, na którym jest grubszy o 30 kilogramów. Wygląd prezentera jest efektem eksperymentu, którego się podjął. 

Kammel przypomniał, że sześć lat temu przez kilka godzin chciał doświadczyć tego, z czym zmagają się ludzie otyli.

Prezenter zapowiedział więc, że 20 października na antenie TVP odtworzy wspominany strój i znów postara się (razem z Izabellą Krzan) zwrócić uwagę na problem otyłości wśród polskiego społeczeństwa.

Dobry pomysł na zwrócenie na siebie uwagi?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

Zobacz więcej:

Prawda o majątku Stanisława z "Rolnik szuka żony" wyszła na jaw! 

Ewa Farna szczerze o odejściu męża! Co za zaskoczenie 

Włodarczyk szczerze o macierzyństwie! Wiele się zmieniło 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Izabella Krzan | TVP2 | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy