Reklama
Reklama

Otwarcie mówią, że nie są przyjaciółmi. Wkrótce spotkają się na planie... "Miodowych lat"?!

Serial "Modowe lata" był jednym z chętniej oglądanych komediowych produkcji w Polsce. Pierwszy odcinek wyemitowany został przez Polsat w 1998 roku. "Miodowe lata" opowiadały o perypetiach Karola Krawczyka i jego żony Aliny oraz Tadeusza Norka, oraz jego małżonki Danuty. Niedawno w mediach pojawiła się plotka, o tym, że serial już niedługo wróci na ekrany.

"Miodowe lata" - o czym był serial?

Telewizja Polsat w latach dziewięćdziesiątych przygotowała dla swoich widzów prawdziwy hit. "Miodowe lata" opowiadały o dwóch małżeństwach i ich życiowych przygodach. Karol Krawczyk pracował jako motorniczym warszawskiego tramwaju numer 18, z kolei Tadeusz Norek spełniał się jako pracownik w miejskiej kanalizacji.

Mężczyźni w każdym odcinku starali się znaleźć sposób na zarobienie fortuny. Niestety, nie wychodziło im to zbyt dobrze. W 2004 roku, kiedy serial zbliżał się ku końcowi, żony przyjaciół urodziły dzieci. Żona Karola powitała na świecie córkę, z kolei żona Tadeusza - syna.

Reklama

Zobacz też: [QUIZ] “Miodowe lata" vs “Świat według Kiepskich". Jak dobrze znasz te kultowe seriale?

"Miodowe lata" zostaną wznowione?

Z informacji, które pojawiły się w "Super Expressie" wynika, że serial może zostać wznowiony. Karol i Tadeusz mieliby być już dziadkami. Według informacji, które zebrali dziennikarze gazety, wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy odcinki kultowej produkcji.

"Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją "Miodowych lat". Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy" - zdradza "Super Expressowi" osoba związana z serialem.

Z informacji, które pojawiły się w sieci, jasno wynika, że pewne role w kontynuacji serialu mają Żak oraz Barciś. Nie ma jeszcze pewności, kto zagra żony obydwu panów.

Artur Barciś szczerze o relacji z Cezarym Żakiem

Artur Barciś jakiś czas temu był gościem w podcaście "WojewódzkiKędzierski" opowiedział w nim o swoich relacjach z Cezarym Żakiem. Wyjawił też, dlaczego nie żyją ze sobą w przyjaźni. Aktor wyznał, że mimo pracy na planie nie udało im się nawiązać dobrej relacji.

"Mamy zupełnie różne charaktery. Czarek jest introwertykiem. Myślę, że to, co on mówi, słuchałem tej rozmowy z wami, jest rodzajem jakiegoś pancerza, nie kreacji - on taki po prostu jest" - powiedział Artur.

Barciś w rozmowie dodał również, że wiele osób niezbyt dobrze ocenia Cezarego przez to, że jest skryty.

"On jest zamknięty, trudno z nim nawiązać jakieś relacje bardzo serdeczne, dlatego wydaje się gburowaty, chociaż wcale taki nie jest. Gdzieś jest taki zamknięty, trudno do niego dotrzeć" - dodał aktor.

Zobacz też:

Sybilla Rostek, czyli seksowna Ruda z polskich seriali. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Agnieszka Pilaszewska z "Miodowych lat" pogrążona w żałobie!

Cezary Żak wyjawia kulisy "Miodowych lat". Co się działo na planie?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miodowe lata | Cezary Żak | Artur Barciś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy