Reklama
Reklama

Oto najpiękniejsze pary na gali MET! Nowożeńcy Beckham i Peltz olśniewali, a Joe Jonas nie odrywał wzroku od ciężarnej Sophie Turner

Gala MET to święto mody, wobec którego trudno przejść obojętnie, a wszystko przez przepych i rozmach. Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać nie tylko piękne kreacje pań, ale także ciekawe stylizacje panów. Jak w tym zestawieniu wypadły gorące pary Hollywood? Zobaczcie sami!

Gala MET: najpiękniejsze pary

Gala MET, zwana też Oscarami Mody, jak zwykle dostarczyła mnóstwa emocji. Większość gwiazd przyszła na wydarzenie sama, ale nie zabrakło też gorących par! A wśród nich oczywiście najgorętsze nazwiska ostatnich tygodni.

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć Kris Jenner, która zabrała na galę Coreya Gamble. Para jest ze sobą od lat i nie wyglądają, jakby było im ze sobą nudno. Przeciwnie! Zresztą, chyba żadnemu partnerowi którejkolwiek z Kardashianek nie brakuje emocji w codziennym życiu...

MET Gala 2022: Kourtney Kardashian i Travis Barker

Travis Barker u boku Kourtney Kardashian również ma gwarantowaną adrenalinę. Zakochani, którzy uwielbiają obnosić się ze swoim uczuciem, również tym razem nie zawiedli i przed obiektywami fotoreporterów odstawili całuśne show.

Reklama

Ich kreacje również przyciągały uwagę. Kourtney postawiła na kreację z bandażowym motywem z górą w postaci bluzki, na tyle spódnicy miała z kolei wyrysowany... gorset.

MET Gala: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Nieco bardziej powściągliwi byli Brooklyn Beckham i jego świeżo poślubiona żona, Nicola Peltz, choć oni również wymienili czułości na oczach paparazzich.

Nowa pani Beckham miała na sobie skromną jak na to wydarzenie różową suknię, a Brooklyn postawił tym razem na pastelowy garnitur.

MET Gala: Sophie Turner i Joe Jonas

Na czerwonym dywanie była obecna również Sophie Turner, która niebawem zostanie mamą. Przyszły tatuś, Joe Jonas, z dumą dotykał brzuszka ukochanej. Aż miło popatrzeć!

Zdecydowanie najgorętszą parą byli jednak prowadzący, czyli  Blake Lively i Ryan Reynolds. Ulubieńcy publiczności jak zawsze zaprezentowali się zjawiskowo.

Jakie jeszcze pary pozowały na schodach Metropolitan Museum of Art? Zobaczcie sami!

Więcej informacji o Met Gali 2022:

Vanessa Hudgens pokazała za dużo? Pod przezroczystym materiałem niewiele się ukryło...

Met Gala - wydarzenie, które hipnotyzuje cały świat

Jaki jest tegoroczny temat przewodni Met Gali? To powrót "do korzeni"

Oto prowadzący Met Galę! Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King, Lin-Manuel Miranda


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama