Reklama
Reklama

Met Gala 2022: Vanessa Hudgens pokazała za dużo? Pod przezroczystym materiałem niewiele się ukryło...

Na Met Galę Vanessa Hudgens przybyła jako jedna z pierwszych i od razu zagwarantowała sobie wejście z przytupem. Aktorka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w czarnej, przezroczystej kreacji. Pod spodem miała jedynie mocno wycięte majtki, więc niewiele pozostawiła wyobraźni..

Vanessa Hudgens na Met Gali 2022

Vanessa Hudgens postanowiła zabłysnąć na Met Gali 2022 i skraść możliwie jak najwięcej uwagi. Wygląda na to, że plan zadziałał, bo aż nie sposób oderwać wzroku od jej czarnej, przezroczystej kreacji.

Koronkowe aplikacje, włosy upięte do góry i bogata, srebrna biżuteria to z pewnością świetnie dobrane dodatki, ale wzrok i tak przyciągała najbardziej... bielizna Vanessy. Pod kompletnie przezroczysty materiał założyła jedynie... małe, koronkowe majteczki.

Reklama

Całość stylizacji uzupełniła mocnym makijażem w stylu "smooky eye"

Met Gala 2022: jaki jest motyw tegorocznej gali?

Tematem Met Gali na rok 2022 jest "W Ameryce: antologia mody", co ma być kontynuacją zeszłorocznej gali. Chodzi o złożenie hołdu amerykańskiej historii, a zwłaszcza okresowi nazywanemu "złotym wiekiem", co oznacza, że możemy spodziewać się kreacji "na bogato". Spekulowano przed imprezą, że gwiazdy postawią przede wszystkim na blichtr, złoto i błyskotki...

Zobacz również:

Met Gala: największe skandale w historii gali. Obrazoburcze stroje i rasizm?

Met Gala i jej modowe wpadki. To oni źle wybrali!

Met Gala 2022: Oto prowadzący! Blake Lively, Ryan Reynolds, Regina King, Lin-Manuel Miranda

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: MET Gala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy