Reklama
Reklama

Orły 2023: Maciej Stuhr "dołożył do pieca"! Odniósł się do skandalu z ojcem! Publiczność zamarła!

Maciej Stuhr kolejny raz prowadził Galę Orłów! Aktor znany jest z tego, że na scenie nie gryzie się na ogół w język i nie przepuści żadnej okazji do tego, by wbić szpilę obecnej władzy. Niespodziewanie jednak tym razem nawiązał także do afery związanej z jego ojcem. Reakcja publiczności była bardzo wymowna...

Za nami 25. gala, na której rozdano Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2023. Imprezę ponownie prowadził Maciej Stuhr, który znów dał na scenie niezły popis. 

Oczywiście nie zabrakło przytyków kierowanych pod adresem obecnej władzy, ale z tego Maciej już zasłynął podczas poprzednich gal.

Pewnym novum było jednak nawiązanie do rodzinnej afery. Chodzi o ojca aktora, który spowodował wypadek pod wpływem alkoholu na jednej z krakowskich ulic. 

Ostatnio sąd wydał wyrok w jego sprawie - uznano go za winnego spowodowania wypadku. Jerzy Stuhr został skazany na karę grzywny w wysokości 12 tysięcy złotych, dostał też trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Musi również wpłacić 6 tysięcy złotych na fundusz osób pokrzywdzonych w wypadkach.

Reklama

Maciej Stuhr żartuje z wyroku dla ojca?

Niespodziewanie podczas gali jego syn postanowił wrócić do tej dość wstydliwej dla całej rodziny Stuhrów sprawy. Oto co powiedział:

"Znam aktora, który znakomicie podłożył kiedyś głos pod osiołka. Państwo się domyślają, o kim mowa. Można powiedzieć: najsłynniejsze 07 w historii polskiego kina od czasów porucznika Borewicza. Któż z was nie chciałby zagłosować na niego w kategorii Osioł Roku?" - żartował Maciek.

Oczywiście nie zabrakło też nawiązań do polityki. "Tyle razy wspomniałem o osłach, ani razu nie wymieniając nazwiska posła Kowalskiego" - rechotał ze sceny.

Wyszło zabawnie?

Gwiazdy na rozdaniu Orłów. Katarzyna Figura jak miś z Krupówek. Zbigniew Zamachowski z polskim wąsem

Orły 2023: Maciej Stuhr zadrwił z ojca! Nawiązał do skandalu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr | Jerzy Stuhr | Orły 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy