Przejdź na stronę główną Interia.pl

Oni też się rozstali!

Australijska aktorka, Abbie Cornish, rozstała się z hollywoodzkim gwiazdorem, Ryanem Phillippe, i wyprowadziła z jego posiadłości w Los Angeles.

Cornish, znana m.in. z filmu "Elizabeth: Złoty wiek", w niedzielę zabrała swoje rzeczy z kalifornijskiej willi Phillippe. Rzecznik prasowy aktorki potwierdził już doniesienia o końcu związku pary.

Reklama

"Abbie zakończyła swój związek z Ryanem i wyprowadziła się z ich domu" - oznajmił. Nie chciał jednak wypowiadać się na temat powodu ich rozstania.

Kryzys w związku 27-letniej Cornish i 35-letniego Phillippe trwał już od pewnego czasu. Pojawiły się plotki o ciągłych kłótniach pary, wynikających z niechęci aktora do ustatkowania się.

"Chodzi głównie o to, że Abbie pragnie wyjść za mąż i założyć rodzinę, ale czuje, że nie może się tego spodziewać po Ryanie. On dla odmiany coraz więcej czasu spędza imprezując" - zdradziła osoba z otoczenia pary.

Phillippe, znany m.in. z filmu "Miasto gniewu", ma dwójkę dzieci z małżeństwa z aktorką Reese Witherspoon. Aktor poznał Cornish w 2006 roku na planie filmu "Stop-Loss" i po upływie kilku miesięcy oficjalnie zaczął się z nią spotykać.

Dowiedz się więcej na temat: rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje