Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk coraz odważniejsza. Córka Przybylskiej zagrała w rozbieranych scenach

Oliwia Bieniuk (20 l.) to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd. Choć ma znane nazwisko, sama jednak również stara się pracować na swój artystyczny dorobek. Podejmuje współprace z różnymi firmami, a także stawia pierwsze kroki jako aktorka. Niedawno 20-latka zdecydowała się wystąpić w szkolnej etiudzie "Niuniek".

Oliwia Bieniuk - kariera

Oliwia Bieniuk nigdy nie ukrywała, że zamierza pójść w ślady Anny Przybylskiej. Dziewczyna wystąpiła już w serialu "Gliniarze", a także ma za sobą udział w programie "Taniec z Gwiazdami". 20-latka po zdaniu matury postanowiła podjąć naukę w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej. Jak się okazuje, idzie jej całkiem nieźle, ponieważ jakiś czas temu wystąpiła nawet w szkolnej etiudzie.

Reklama

Zobacz też: Oliwia Bieniuk zaszokowała prośbą do swoich fanów. Prowokacyjnie zapytała, czy może "pokazać grzyba"!

Oliwia Bieniuk w erotycznej etiudzie

Okazuje się, że Oliwia niczego się nie boi. Młoda kobieta postanowiła wziąć udział w erotycznej etiudzie. Jak można przeczytać w serwisie wp.pl, Bieniuk wcieliła się w postać wokalistki. Artystka przychodzi do baru, gdzie dochodzi do kilku odważnych scen. Najpierw córka Przybylskiej całuje się z barmanem, a następnie zrzuca z siebie ubrania.

Oliwia Bieniuk robi karierę w serialu "Gliniarze"

Oliwia Bieniuk pojawiła się niedawno w serialu "Gliniarze", gdzie wcieliła się w siostrzenicę komendanta. Jakiś czas temu fragment nagrania z udziałem 20-latki przedostał się do social mediów. Fani byli wtedy podzieleni. Myślicie, że Oliwia Bieniuk przejmuje się słowami krytyki?

Oliwia Bieniuk zaatakowała fankę?

Na nagraniu, które córka Przybylskiej opublikowała jakiś czas temu w social mediach, miała wykonany makijaż inspirowany Hailey Bieber. Przygotowała go Magdalena Pieczonka, która jest bardzo znaną makijażystką. Jak się niestety okazało, internautom się on nie spodobał.

"Mi się nie podoba. Chyba jeden z najgorszych Pani makijaży" - napisała "fanka".

Bieniuk postanowiła odpowiedzieć internautce. Jej słowa wyraźnie wyprowadziły ją z równowagi.

"A Pani to jest strasznie śmieszna. Proszę się skupić na swoim wyglądzie!" - napisała wyraźnie zbulwersowana Oliwia.

Internautka po kilku minutach wyjawiła, że nie miała na celu nikogo urazić, a jedynie chciała wyrazić własną opinię. "Ja nie powiedziałam tego, żeby obrazić, tylko doradzić. Pozdrawiam" - napisała kobieta.

Tych słów młoda gwiazdka również nie zostawiła bez odpowiedzi. Tym razem napisała jednak, że nie potrzebuje niczyich rad.

"Ja nie potrzebuję Pani rad. Każdy wygląda tak, jak chce wyglądać, to jest moja sprawa i Pani nie powinna mieć nic do powiedzenia na ten temat. POZDRAWIAM" - napisała Bieniuk.

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk zaatakowała fankę? 20-latka nie wytrzymała psychicznie

Oliwia Bieniuk: Marzy, by wreszcie się zakochać. "Tak naprawdę!"

Oliwia Bieniuk chce się dostać do szkoły aktorskiej. Przygotowuje się do egzaminów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy