Przejdź na stronę główną Interia.pl

Olga Fibak podniosła się po traumie! Wyszła za mąż!

Wygląda na to, że Olga Fibak (37 l.) powoli układa sobie życie na nowo. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", była żona Wojciecha Fibaka ponownie wyszła za mąż!

Na zdjęciu zamieszczonym na facebookowym profilu uśmiecha się promiennie, odziana w białą suknię. "Piękna od szczęścia" - piszą znajomi Olgi Fibak i życzą jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Reklama

26 września w kościele na warszawskim Mokotowie wypowiedziała sakramentalne "tak". Jej wybrankiem jest prawnik Robert, z którym była związana od kilku lat. Poznali się w trudnym dla niej momencie, gdy Olga przeżyła szok związany z podwójnym życiem poprzedniego męża, słynnego tenisisty Wojciecha Fibaka (63 l.).

Tygodnik "Wprost" opublikował wtedy szokujący tekst, z którego wynikało, iż właściciel galerii sztuki trudni się "po godzinach" elegancką formą sutenerstwa - kojarzy młode dziewczęta z wpływowymi i dużo starszymi mężczyznami.

Seksafera przelała czarę goryczy, ponieważ w małżeństwie Fibaków źle działo się od dawna. Olga miała mocne podstawy, by oskarżyć męża o niewierność.

"Już kilka lat temu wynajęła prywatnego detektywa, który miał zebrać dowody zdrad, jakich dopuszczał się jej małżonek. Materiały, które miała wtedy otrzymać, utwierdziły ją w przekonaniu, że czas to zakończyć" - twierdzi informator "Na Żywo".

Długo czekała na wolność

W kwietniu 2013 r. po 13 latach małżeństwa Olga wystąpiła o rozwód. Ale choć Fibakowie mieli rozdzielność majątkową, droga do rozwiązania ich związku nie była wcale prosta.

Przez blisko rok trwała walka o ustalenie alimentów na ich córkę. W lutym 2014 r. sąd wyznaczył ich wysokość na 10 tys. zł miesięcznie.

Przez cały ten okres Olgę wspierał Robert. Tak narodziło się ich uczucie. Teraz scementowane małżeństwem.

Dowiedz się więcej na temat: Olga i Wojciech Fibakowie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje