Reklama
Reklama

Szczegóły rozwodu Fibaków!

Oprócz afery z "miłą dziewczyną" Wojciech Fibak (61 l.) ma na głowie także rozwód z żoną Olgą. Małżonkowie już podobno porozumieli się w kwestiach finansowych...

Jak już pisaliśmy, Olga Fibak ( 35 l.) za nierozgadywanie się na temat szczegółów ich małżeństwa dostała nagrodę w postaci pół miliona złotych. Oczywiście na tym nie koniec finansowego wsparcia ze strony bogatego męża.

Kobieta i ich 8-letnia córka będą dostawały co miesiąc całkiem sporą sumę pieniędzy.

"Małżonkowie zgodzili się na 10 tysięcy miesięcznie w postaci alimentów, a pan Wojciech założył jeszcze dziecku konto, z którego małżonka również może korzystać, o ile wykaże, że pieniądze przeznaczyła na córkę" - informuje w "Fakcie" znajomy Fibaków.

Reklama

Para dogadała się także, co do opieki nad dzieckiem. Ninę będą wychowywać wspólnie, ale na co dzień dziewczynka będzie mieszkać z mamą w luksusowym apartamencie, który również dostanie się Oldze po rozwodzie.

Przypomnijmy, że dwa dni temu Fibakowie mieli zaplanowaną pierwszą rozprawę, jednak w sądzie stawili się jedynie ich przedstawiciele. Pan Wojtek aktualnie wypoczywa w Szwajcarii i nie mógł niestety przybyć, żona w takim wypadku postanowiła zostać w domu.

Kolejny termin rozprawy wyznaczono dopiero na październik. Miejmy nadzieję, że do tego czasu Fibak wróci z wakacji.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Fibak | rozwód | pieniądze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy