Reklama
Reklama

Olga Bołądź pokazała, jak wyrósł jej syn: "słodki ciężar"

Olga Bołądź (37 l.) ma ostatnio naprawdę ustatkowane i spokojne życie. Obecnie aktorka spędza ferie zimowe w Dolomitach ze swoim synkiem i partnerem. Okazuje się, że jej syn bardzo wyrósł!

Olga Bołądź bardzo dba o swoje życie prywatne. Jedynym miejscem, gdzie możemy obserwować aktorkę jest jej Instagram. Na jej profilu @olgaboladz_official Olga zamieszcza szczęśliwe zdjęcia z zimowych szaleństw na nartach podczas zimowych ferii jej syna. Bołądź zachwyca się też o 7 lat młodszym partnerem i go całuje na stoku narciarskim!

Olga Bołądź pokazała syna

To właśnie syn Olgi wywołał ostatnio poruszenie na Instagramie. Okazuje się, że czas tak szybko leci! Syn Olgi Bołądź, Bruno ma już 9 lat! Szczęśliwa aktorka dodała zdjęcie, na którym trzyma swojego 9-latka na plecach. Wymownie też podpisała zdjęcie.

Reklama

Olga Bołądź samotnie wychowywała syna, po rozstaniu z jego ojcem Maxem Ryanem. Aktorka spotykała się później z Mikołajem Roznerskim i Sebastianem Fabijańskim. Oba związki nie przetrwały próby czasu. Obecnym partnerem Olgi Bołądź jest Jakub Chruścikowski.

Kim jest Olga Bołądź?

Olga Bołądź urodziła się  29 lutego 1984 w Toruniu. Jest aktorką filmową, serialową i teatralną. Biegle mówi w kilku językach: angielskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim. Występowała w takich filmach jak "Białko", "Kobiety mafii", "Botoks", "Służby specjalne". Uczestniczyła m.in. w "Tańcu z gwiazdami". Była związana z Maxem Ryanem, z którym ma syna, a także spotykała się z Sebastianem Fabijańskim. Olga Bołądź jest dostępna na Instagramie pod nazwą @olgaboladz_official.

Zobacz też:
Manowska i Bodzianny pokażą się razem? "Wracam do Polski na ślub"
Wydawca przeprasza za książkę o zdrajcy Anny Frank. Wstrzymano druk 
PAWEŁ KUKIZ ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM   pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama