Reklama
Reklama

Ołena Zełenska i Agata Duda na wspólnym spotkaniu

Ołena Zełenska spotkała się z Agatą Kornhauser-Dudą w Warszawie. Spotkanie pierwszych dam to jeden z ważnych punktów wizyty ukraińskiej pary prezydenckiej w Polsce.

Wołodymyr Zełenski i Ołena Zełenska w Polsce

5 kwietnia Wołodymyr Zełenski i jego żona Ołena rozpoczęli oficjalną wizytę w Polsce. Ukraińska para prezydencka została przywitana przez Andrzeja Dudę i Agatę Kornhauser-Dudę przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

"To pierwsza oficjalna wizyta ukraińskiej pary prezydenckiej od czasu wybuchu wojny. Cieszę się panie prezydencie, że to właśnie Polska, właśnie Warszawa jest miejscem takiej wizyty. To krótka wizyta; wiemy, że musi pan wrócić do Kijowa" - powiedział Andrzej Duda podczas konferencji prasowej prezydentów Polski i Ukrainy.

Reklama

Ołena Zełenska i Agata Duda

W trakcie spotkania zaplanowano rozmowy prezydentów o relacjach polsko-ukraińskich. Pierwsze damy Polski i Ukrainy w tym czasie spotkają się z ukraińskimi medykami szkolącymi się w naszym kraju.

Podczas powitania pierwsze damy postawiły na bardzo eleganckie i klasyczne stylizacje. Agata Duda zaprezentowała się w błękitnym kostiumie z długą spódnicą. Wybór koloru kreacji nie był zapewne przypadkowy - to ukłon w stronę Ukrainy i jej barw narodowych. Prezydentowa jakiś czas emu zrezygnowała z krótkich spódnic. Ostatnio zwykle wybiera długość maxi i rozkloszowane kroje. Ołena Zełenska postawiła na kolor bordo, w którym prezentowała się bardzo dobrze.

Zobacz też:

Wołodymyr Zełenski: kim jest bohater Europy, którego nie docenił Putin? Jego wielką siłą jest żona Ołena!

Wołodymyr Zełenski w Polsce. Duda i Zełenski o relacjach Polski i Ukrainy

Prawda o związku Zełenskich wyszła na jaw. Ołena potwierdza

Wojna w Ukrainie pokazała światu nową twarz prezydenta Zełenskiego. "Te zdjęcia dzieli 41 dni"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda | Ołena Zełenska | Wołodymyr Zełenski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy