Reklama

Reklama

Reklama

Wojna w Ukrainie pokazała światu nową twarz prezydenta Zełenskiego. "Te zdjęcia dzieli 41 dni"

Wstrząsające wydarzenia, do których doszło w Buczy, niewielkiej miejscowości pod Kijowem, są jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich dni. Wołodymyr Zełenski odwiedził zniszczone miasto. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia ukraińskiego prezydenta, które dobitnie pokazują, jak tragedia wojny i emocje odcisnęły piętno na twarzy Zełęnskiego.

Trwająca w Ukrainie wojna ukazuje coraz to nowe oblicza bestialstwa. W ostatnich dniach światem wstrząsnęły relacje z Buczy, podkijowskiej miejscowości, w której od pierwszych dni inwazji toczyły się ciężkie walki. Teraz kiedy wojska Putina opuściły miasto, by udać się na wschód, pokazano, jakich zbrodni dopuścili się Rosjanie, mordując ludność cywilną.

Wołodymyr Zełenski odwiedził Buczę. Spójrzcie na jego twarz

Wołodymyr Zełenski (44 l.) odwiedził Buczę, gdzie Rosja urządziła masakrę na miejscowej ludności. Prezydent Ukrainy mówił wprost, że doszło do ludobójstwa. To, co zobaczył nawet na nim, człowiekiem, który od ponad miesiąca zmaga się z koszmarem wojny, zrobiło druzgocące wrażenie. 

Reklama

Media obiegły zestawione ze sobą dwa zdjęcia Zełenskiego jedno, sprzed wojny, zrobione przez prezydenckiego fotoreportera oraz zrobione podczas wizyty w Buczy. Fotografie te dzieli zaledwie 41 dni. Na pierwszym Zełenski patrzy przed siebie, na drugim widać jego rozpacz, po tym, co zobaczył w opuszczonym przez wojsko rosyjskie mieście.

Internauci zauważyli, że te 41 dni niesamowicie odcisnęło piętno na twarzy ukraińskiego prezydenta. Porównanie robi wrażenie. 

Zobacz też:

Stare zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego zachwyca internautów. Tak wyglądał w młodości

Zełenski na Grammy 2022: Bronimy naszej wolności. Do życia, miłości i dźwięku

Oscary 2022: Kourtney Kardashian i Travis Barker zamanifestowali swoją miłość namiętnym pocałunkiem

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wołodymyr Zełenski | Bucza | wojna Ukraina-Rosja

Reklama

Reklama

Reklama