Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ola Jordan w ciąży?! Długo czekała na dziecko!

Ola Jordan (36 l.) miała poważny problem z zajściem w ciążę. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Hello!" zdradziła, że jest zdesperowana i jedyną szansą dla niej jest metoda in vitro. Wiele wskazuje na to, że się udało...

Ola Jordan przez karierę taneczną i wycieńczające treningi miała bardzo duży problem, aby zajść w ciąże. Kiedy już straciła nadzieję na naturalne poczęcie potomka, zgłosiła się z partnerem do kliniki specjalizującej się w leczeniu niepłodności.

Reklama

Dowiedziała się, że istnieje cień szansy, aby została mamą. Wielokrotnie na planie "Tańca z Gwiazdami" mówiła, że po zakończeniu sezonu będzie starała się o dziecko.  

Od kilku tygodni pojawiają się głosy, że tancerka nieco się zaokrągliła. Czyżby już udało jej się zajść w ciążę? Wiele na to wskazuje!

Tym bardziej że - jak udało nam się dowiedzieć - nie zagwarantowała producentom "TzG" swojej obecności w kolejnej edycji.

"Nowa edycja rusza już we wrześniu. Ola jako jedyna podczas rozmów z dziennikarzami nie mogła się określić, czy pojawi się za stołem jurorskim ponownie. Otwarcie mówiła, że skorzystała ze swoim partnerem z metody in vitro. 

Wiem, że na after-party piła tylko wodę i od pewnego czasu zwraca większą uwagę na to, co je. Ona tak bardzo czeka, aby zostać matką. Możliwe, że się udało." - zdradził nasz informator.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na potwierdzenie radosnej nowiny!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Jordan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje