Reklama

Reklama

Reklama

Ola i Rafał z "Love Island. Wyspa miłości" nie tracą czasu! Przyłapali ich na gorącym uczynku!

Nowy uczestnik, Igor, który pojawił się w poprzednim odcinku „Love Island. Wyspa miłości”, sporo namieszał, a serca pań wprowadził w szybkie kołatanie! To jednak dopiero początek emocji, bo tych w najnowszym odcinku nie brakowało, a wszystko przez Olę i Rafała.

Nowy odcinek, nowe emocje i... na początku randka! Uczestnik programu, który dołączył do ekipy w poprzednim odcinku - Igor, rozpoczął od wybrania dwóch dziewczyn na randkę. 

Szczęśliwymi zwyciężczyniami okazały się Oliwia i Ola. Takim obrotem sytuacji bardzo zdenerwowała się Natalia, która wyraźnie poczuła coś więcej do Igora, a on nie odwzajemnił tego uczucia. 

Przed kamerami nawet nie starała się ukryć swojej złości. Musiała jednak przełknąć swoją porażkę, a Igor z Olą i Oliwią wybrali się na randkę do parku linowego. 

Reklama

Pobierz aplikację "Wyspa miłości"

Kiedy wrócili do willi, atmosfera na miejscu była nie najlepsza. Panie były zazdrosne o Oliwię i względy, jakimi obdarzył ją Igor. Na rozluźnienie cała grupa zagrała w kalambury. 

Dobre humory powróciły, ale ponowne zamieszanie przyniosły SMS-y, które otrzymali Ola i Rafał - w nagrodę za stałość w uczuciach para otrzymała możliwość pójścia na randkę! 

To był zdecydowanie najgorętszy punkt programu! Romantyczna kolacja, poważne rozmowy i gra na gitarze. Ola i Rafał zaskoczyli chyba wszystkich widzów... pocałunkiem! 

 "Oboje się nie spodziewaliśmy, że to się u nas zacznie tak szybko. Ale serce nie sługa, miłość nie wybiera" - powiedziała Ola, sugerując, że zakochała się w Rafale! 

Pobierz aplikację "Wyspa miłości"

Choć miłość unosiła się w powietrzu wszyscy wiedzieli, że przed nimi najtrudniejszy moment - pierwsze przeparowanie, po którym jedna osoba odpadnie z programu. 

Najbardziej przeżywała to Natalia, która przeczuwała, że może opuścić rajską willę jako pierwsza w drugim sezonie "Love Island. Wyspa miłości". 

Na ostateczną decyzję jednak widzowie będą musieli jeszcze poczekać! Jak myślicie, Natalia pożegna się z programem?

Pomponik jest patronem medialnym programu!    

Zobacz raport specjalny poświęcony "Love Island. Wyspa miłości"  

***
Zobacz więcej materiałów z życia wyspiarzy:  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 2 | "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama