Reklama
Reklama

Ola Domańska pozuje nago z synem. "Żałuję, że ja nie miałam takiej odwagi"

Aleksandra Domańska (33 l.) w zeszłym roku została mamą. Na Instagramie opublikowała obszerny wpis o macierzyństwie oraz nagie zdjęcie z maleńkim synkiem. Niesamowita fotografia poruszyła tysiące kobiet. "Żałuję, że ja nie miałam takiej odwagi jak Ty" - czytamy w komentarzach.

Aleksandra Domańska na początku października po raz pierwszy została mamą. Gwiazda serialu "Mecenas Porada" nie zamierza jednak gloryfikować macierzyństwa - wręcz przeciwnie. 

Na Instagramie pokazuje prawdziwe kulisy życia matki, a także autentyczne zdjęcia swojego zmieniającego się ciała.

Aleksandra Domańska pozuje nago z synem

Aktorka zdradziła, że wybrała dla syna imię neutralne płciowo. Chociaż Domańska bardzo chroni prywatność Ariela, to zdecydowała się opublikować w sieci bardzo intymny, wspólny portret pośród natury. 

Reklama

Ola stoi nago na łące, czule obejmując rękoma swoje dziecko. Trzeba przyznać, że taki akt w sieci wymagał od aktorki sporo odwagi, ale efekt jest niesamowity!

"Macierzyństwo zmienia wszystko bezpowrotnie. Nie na gorsze i nie na lepsze, zmienia po prostu. Zmienia ciało, relacje, przyjaźnie, świata postrzeganie, codzienność. Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale. Odkąd zostałam mamą nigdy nie byłam bardziej: zmęczona, rozśmieszona, rozanielona, kochająca, obecna, rozumiejąca, ogarniająca, poturbowana, niewyspana, zakochana, pogryziona, martwiąca się" - cytuje we wpisie fotografkę, Natalię Miedziak-Skonieczną.

Aktorka poruszyła wpisem serca tysiąca matek

Z relacji wynika, że kobiety miały na sesję zdjęciową zaledwie osiem minut. Potem złapała je ulewa. Tyle czasu jednak wystarczyło, aby oddać na zdjęciu właściwe emocje. 

Głęboki wpis skomentowały koleżanki ze świata show-biznesu, które również są mamami: Lara Gessler, Basia Kurdej-Szatan, Zosia Zborowska, Maja Ostaszewska czy Roma Gąsiorowska.

Fotografia błyskawicznie poruszyła tysiące serc innych matek. Post zebrał już kilkanaście tysięcy polubień w zaledwie parę godzin!

"Piękne zdjęcie. Żałuję, że ja nie miałam takiej odwagi jak Ty, i niestety nie mam takiego zdjęcia ze swoimi synami. Cudo",

"Macierzyństwo to po prostu inny, nowy etap życia i nie musi być dla każdego",

"Niewiarygodnie piękne zdjęcie",

"Piękna dusza, piękne ciało. Piękna Ty" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Ola Domańska doprowadziła fanów do łez. "Tańczę na grobie starego porządku"

Domańska szczerze o początkach macierzyństwa: "Niestety nie zalała mnie fala miłości"

Sanah już jest żoną! Pokazała na suknię ślubną na Fest Festival 2022

Lewandowska chwali się płaskim brzuchem w Barcelonie. Przyćmiła swojego męża?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy