Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ogórek tłumaczy się z wpadki na cmentarzu!

Magdalena Ogórek (37 l.) udzieliła zaskakującego wywiadu prawicowemu tygodnikowi. I pomyśleć, że półtora roku temu startowała w wyborach jako kandydatka partii lewicowej...

Nie da się ukryć, że poglądy Ogórek mocno ewoluowały w przeciągu kilku ostatnich miesięcy.

Magda stała się bowiem jedną z największych entuzjastek rządów Prawa i Sprawiedliwości, co oczywiście uczyniło z niej gwiazdę prawicowych mediów.

W najnowszym wywiadzie w tygodniku "Do Rzeczy" przekonuje, że jej poglądy wcale się nie zmieniły, a po prostu PiS przejęło jej program wyborczy, co bardzo jej się podoba.

Przy okazji winą za klęskę w wyborach prezydenckich obarczyła dawnych kolegów z SLD, którzy ponoć kompletnie jej nie wspierali, a nawet śmiali się z niej w mediach.

Nieoczekiwanie w rozmowie wrócił temat jej modowej wpadki na Powązkach podczas obchodów piątej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Kusa sukienka projektu jej przyjaciółki, Joaśki Przetakiewicz wzbudziła ogromne poruszenie, a zdjęcia szybko stały się hitem sieci.

Reklama

Ogórek twierdzi jednak, że wcale nie ubrała się niestosownie, a temat został po prostu rozdmuchany!

"Krótka sukienka na Powązkach? Błagam. Sięgała za kolano! Szkoda, że nikt nie pokazał leżącego na ziemi, w brudzie i pyle fotografa, który z tej perspektywy wykonał to zdjęcie" - oburza się w wywiadzie.

Chętnie przypomnimy te zdjęcia Ogórek w tej stosownej sukience "za kolano"!


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Ogórek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje