Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Odmieniona Ewa Farna! Fani zachwyceni: "Ale schudłaś, super"

Ewa Farna (25 l.) na Instagramie opublikowała swoje najnowsze zdjęcia, a fani aż oniemieli! "Ale schudłaś", "Wyglądasz zjawiskowo" - czytamy w licznych pozytywnych komentarzach pod fotkami wokalistki.

Ewa Farna niejednokrotnie podkreślała, że dla niej w życiu liczą się inne sprawy niż wygląd. Co prawda, niektórzy wytykają jej tuszę, ale ona podchodzi do tych uwag z dystansem. Nawet mimo że wśród osób, które zwracają jej uwagę na nadmiar kilogramów jest nawet mama. 

Reklama

"Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: 'Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie" - wyznała niegdyś Ewa w "Zwierciadle". 

Co na to wszystko sama zainteresowana?

"Nie udaje mi się schudnąć, więc co mi pozostaje, jak śmianie się z tego. Nie dopuszczam tego do siebie. Jak wychodzę na scenę, nie myślę, że ludzie patrzą na mnie i szepczą: 'Patrz, jak zgrubła'. Zwariowałabym chyba. Mam swoje grono ludzi, które kłamie mi prosto w oczy, że świetnie wyglądam" - opowiadała w rozmowie z WideoPortalem. 

Natomiast z ostatnich zdjęć Farnej wynika, że jednak... udało jej się zrzucił trochę kilogramów. Nie uszło to uwadze komentujących. "Ale schudłaś, super" - pisała jedna z internautek, a inna dodawała: "A gdzie jest reszta Ewy?". "Wyglądasz zjawiskowo", "Nie mogę wyjść z podziwu, bo z dnia na dzień jesteś coraz piękniejsza" - komplementowały inne fanki.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje