Reklama

Reklama

Reklama

Odeta Moro zebrała pieniądze dla Michała Figurskiego!

Odeta Moro (37 l.) nie opuściła byłego męża w potrzebie.

Para przez wiele lat uchodziła za wzorowe małżeństwo. Tym bardziej zdziwiły doniesienia o ich rozstaniu. Przypomnijmy, że Moro i Figurski rozwiedli się w 2014 roku.

Kiedy oficjalnie zakończyli swoje małżeństwo, pojawiły się spekulacje na temat ich rzekomego konfliktu. Oliwy do ognia dolał wywiad, którego dziennikarka udzieliła jednemu z kolorowych pism. Żaliła się w nim, że przestała wystarczać mężowi i "była kelnerką na bankiecie jego życia".

Para najwyraźniej wszystko sobie wyjaśniła i wygląda na to, że zostali nawet przyjaciółmi! Kiedy Michał Figurski we wrześniu ubiegłego roku doznał wylewu, była żona zamartwiała się o niego i pomagała mu jak tylko mogła. Tak jest zresztą do dziś!

Reklama

Jak informuje "Super Express", ostatnio Moro pomogła mu zebrać środki na rehabilitację! "Zaprosiła Piotra Kupichę, Piersi, Magdę Steczkowską i innych na otwarcie kliniki rehabilitacyjnej koło Bielska-Białej. Oni dostali kupony na rehabilitację, które przekazali Michałowi" - czytamy w tabloidzie. Dzięki temu udało się zebrać aż 50 tys. zł!

Sam zainteresowany nie kryje wzruszenia oraz wdzięczności za okazaną pomoc. "To bardzo przyjemne. Takie gesty zawsze są bardzo krzepiące. Jestem bardzo wdzięczny mojej byłej małżonce i zrobiłbym dla niej to samo" - powiedział "Super Expressowi".

*****

Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Odeta Moro | Michał Figurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy