Reklama

Reklama

Reklama

Odeta Moro zdradziła płeć dziecka?! Zrobiła to w sprytny sposób!

Odeta Moro (39 l.) nie posiada się ze szczęścia, że jest w drugiej ciąży. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, czy na świat przyjdzie dziewczynka, a może jednak chłopiec!

22 marca dziennikarka ogłosiła na swoim profilu w mediach społecznościowych, że spodziewa się kolejnego dziecka. Ta informacja wzbudziła sporą sensację w show-biznesie z paru powodów.

Wiek Odety, jej niezalegalizowany związek z byłym partnerem Anny Popek, oraz spora różnica wieku, jaka będzie dzielić jej pierwszą córkę Sonię (15 l.) z maluchem, który niedługo przyjdzie na świat, sprawiły, że o jej ciąży sporo się mówi.

Zwłaszcza, że była żona Michała Figurskiego (44 l.) relacjonuje każdą wizytę u lekarza prowadzącego ciążę i chętnie dzieli się swoim samopoczuciem z internautami.

Reklama

Moro niedawno także dowiedziała się, jaka jest płeć jej dziecka. Nie wyjawiła jednak tego od razu. Jednak teraz jeden wpis może sugerować, że dziennikarka spodziewa się syna!

Zrobiła kolaż składający się z kilku zdjęć, które znajdowały się na błękitnym tle. Nie od dziś wiadomo, że błękit zarezerwowany jest dla chłopców, a róż dla dziewczynek. 

Właśnie taki trop podjęła pewna komentująca i pod jednym z błękitnych fragmentów, napisała: "chłopczyk"! 

Odeta jednak woli milczeć na ten temat i nie potwierdziła tezy internautki. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Odeta Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy