Reklama
Reklama

O córce Gonery i Fraszyńskiej głośno za granicą. Wyszło, czym się teraz zajmuje

Robert Gonera (53 l.) przegrał wiele egzaminów z życia. Jego dwa związki małżeńskie zakończyły się rozpadem. Później przyszło załamanie nerwowe i dokuczliwa samotność. Dziś aktor wychodzi na prostą i znów marzy.

Robert Gonera: rodzina

Życie Roberta Gonery obfitowało w dramatyczne zwroty akcji, ale nareszcie wszystko wskazuje na to, że aktorowi udało się osiągnąć względną stabilizację. Po trudnych doświadczeniach wyszedł na prostą i dziś może się poszczycić wspaniałymi osiągnięciami. Gonera występuje w niemieckim serialu i pisze własne sztuki teatralne. 

Niestety nie zawsze jego życie było tak szczęśliwe i poukładane. Najpierw rozstał się z Jolantą Fraszyńską, z którą ma 31-letnią dziś córkę Nastazję. Później związał się z Karoliną Wolską, z którą doczekał się dwóch synów. Niestety i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się w 2012 roku.

Reklama

Robert Gonera nie radził sobie w nowej sytuacji. Niespodziewanie dopadło go załamanie nerwowe. Jego stan psychiczny był na tyle zły, że musiał sięgnąć po pomoc lekarzy i terapeutów.

Robert Gonera żył w samochodzie

Robert Gonera w pewnym momencie zorientował się, że źle pokierował własnym życiem. Zrozumiał, że nie sprawdził się w roli ojca, ponieważ zbyt często nie było go przy bliskich. Po rozwodzie nie miał gdzie mieszkać. Jego domem stał się samochód.

Na szczęście aktor wziął sprawy w swoje ręce i dziś nie ma powodów do smutku. Jego córka Nastazja ukończyła reżyserię w łódzkiej Szkole Filmowej i ma już na swoim koncie niemałe sukcesy. Jej film "Pierwsze lato końca świata" spotkał się ze znakomitym odbiorem na wielu festiwalach. W zeszłym roku produkcja była nominowana do tzw. studenckiego Oscara.

Robert Gonera: marzenia

Pomimo tego, że Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska rozstali się wiele lat temu, potrafią ze sobą współpracować, aby ich córka miała wszystko, czego jej trzeba. Rodzice Nastazji kibicują jej i wspierają na każdym kroku. Aktor skrycie marzy o tym, aby pewnego dnia stworzyć z Nastazją wspólny projekt.

Kto wie, może w filmie Nastazji zgodziłaby się wystąpić również Jolanta Fraszyńska? Rodzinny projekt to pomysł, jakiego w polskiej kinematografii jeszcze nie było.

Zobacz też:

Tak mieszkają Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska. Dom na Mazurach robi wrażenie

Zenek Martyniuk o małżeństwie z Danutą. To ma uciszyć plotki o rozwodzie. "Zdarzają się wybuchy złości"

Książę Karol ma koronawirusa. Po raz drugi!

Andrusiewicz: w ciągu kilku dni w kraju mniej więcej 100 procent przypadków Omikronu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Gonera
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy