Reklama
Reklama

Nowe proroctwo Aidy wywołało poruszenie. Jej wskazówki dotyczą każdego

Aida Kosojan-Przybysz przekazała na swoim Instagramie przepowiednię, która łączy się z wydarzeniem Bramy Lwa. To potężne wydarzenie nie umknęło uwadze wróżce Aidzie, która udzieliła więcej informacji przydatnych w tym wyjątkowym dniu. Oto co Aida przepowiedziała każdemu z nas: "Daj sobie znak".

Nowe proroctwo Aidy wołało poruszenie. Jej wskazówki dotyczą każdego

Dziś, 8 sierpnia "Brama Lwa", czyli charakterystyczny moment, w którym energia zodiakalnego Lwa osiąga swój szczyt. Jednocześnie przynosi ze sobą falę głębokiej transformacji, wzrostu duchowego i budowania silniejszych relacji międzyludzkich. Co na ten temat sądzi Aida Kosojan-Przybysz, znana wszystkim jako wróżka Aida?

Zobacz co mówiła Aida w zeszłym roku o Bramie Lwa: "To moc nieskończoności"

Reklama

Nowe przesłanie Aidy na 8 sierpnia 2023

Aida Kosojan-Przybysz na swoim Instagramie dodaje posty, które mają za zadanie poruszyć umysł i serce do samorefleksji. Tym razem trafiła na wyjątkowy czas Bramy Lwa, czasu ewolucji i znajdywania w sobie wewnętrznej siły.

"Każdego dnia uczymy się siebie. Uczymy się życia. Patrząc w lustro, widzimy twarz, raz zaspaną, raz radosną, innym razem zmęczoną, smutną, rozmarzoną, przygnębioną, zakochaną, skupioną, wystraszoną, spokojną. Twarz jak mapa, z której czytamy emocje. Twarz to rysy przodków, oczy, usta, zarysowana linia szczęki czy dołeczki w policzkach. Układające się zmarszczki zapisują nasze życie, opowiadają historie" - zaczęła wpis Aida.

Aida zdradza sposób na wykorzystanie Bramy Lwa: "Daj sobie znak"

Ormiańska wizjonerka skierowała swoje słowa do Polaków i podzieliła się kolejnym, poruszającym przesłaniem na temat życzliwości wobec... samego siebie!

"To tak ważne, aby być w kontakcie ze sobą, słuchać swojego ciała, odczytywać sygnały, które nam daje, ono nigdy Cię nie oszuka. Akceptuj i kochaj siebie. Odpuszczanie i rozchmurzenie obudzi w Tobie pogodę ducha. Daj sobie znak, że nie odwracasz się od siebie, jesteś przy sobie, bądź wdzięczny, że doszedłeś do dzisiaj. Uśmiechnij się tak po prostu, jak kiedyś, gdy byłeś/byłaś dzieckiem. Uśmiech ma ogromną siłę i energię. To znak, że jesteś gotowy iść w jutro" - podsumowała wizjonerka.

Pod postem Aidy w komentarzach istne poruszenie: "Piękne, mądre słowa"

Pod postem Aidy momentalnie zaroiło się od komentarzy pełnych wdzięczności i podziękowań:

  • "Większość rzeczy, o których Pani pisze przyszły z czasem, ale przyszły (np. odpuszczanie). Uśmiecham się do Was (i do siebie) najserdeczniej"
  • "Tak to prawda uśmiech to lekarstwo na każdy dzień-bezwzględu na to jaka jest pogoda na dworze i w otoczeniu. Nauka siebie jest uczciwą i owocną pracą"
  • "Uśmiecham się do siebie i do świata. Ogrzewam się dobrymi myślami, sekundą uważności w powiewie wiatru, w promieniu słońca, w kropli deszczu. Czuję i smakuję życie"
  • "Wzruszające i piękne słowa tak dziś je czuje"
  • Przychodzi do mnie czasami taki stan, że mogłabym cały dzień przesiedzieć w fotelu, nie odzywając się do nikogo i czułabym szczęście"
  • "Piękne, mądre słowa. Dziękuję Pani Aido"

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Jako dziecko zdała sobie sprawę, że widzi więcej niż inni, ale dopiero jako nastolatka świadomie zaczęła z tego korzystać. Jej przepowiednie cieszą się sporą popularnością. 

Zobacz też:

"Brama Lwa" to czas duchowego wzrostu i ewolucji. Zacznie się już dziś

Wizjonerka Aida długo milczała, a tu nagle gruchnęły takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Jackowski widział, co stanie się niebawem. W tle córka prezydenta

Horoskop chiński tygodniowy na 7-13 sierpnia 2023. Kogut Ognia zapowiada ambitny czas

Oto 3 najbardziej intuicyjne znaki zodiaku. Ich szósty zmysł to nie plotka

Te 4 znaki zodiaku najczęściej zdradzają partnerów. Nie da się ich upilnować! 


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama