Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowa twarz kultowej marki

Daisy Lowe została wybrana twarzą reaktywowanej, kultowej marki Biba. Młoda modelka wystąpi w kampanii na jesień/zimę 2010.

"To wielki zaszczyt, że zwrócono się do mnie, ponieważ jestem fanką marki od kiedy byłam bardzo młoda. Gdy zaczynałam karierę w modelingu i uczyłam się o ubraniach Biba była jedną z pierwszych nazw, które się pojawiły. Zawsze lubiłam styl Biby, więc propozycję przyjęłam entuzjastycznie" - mówi Lowe.

Reklama

Modelka zaprezentuje nie tylko kolekcję ubrań, ale także kostiumy kąpielowe i biżuterię marki.

"Daisy Lowe uosabia ducha nowej Biby - jest pewna siebie, modna i szykowna, a jej styl wyróżnia się w sposób doskonale pasujący do naszej marki. A co ważne przepada za projektami Biby i ma w szafie ubrania z naszych dawnych kolekcji" - powiedziała Stephanie Chen z House of Fraser, sieci, w której sprzedawana będzie kolekcja.

Daisy Lowe urodziła się w 1989 roku w Londynie jako córka Pearl Lowe i Gavina Rossdale'a, gitarzysty i wokalisty brytyjskiej grupy Bush (1992-2002) oraz Institute. Jako modelka pracowała m.in. dla Chanel. Jest także fotomodelką, jej zdjęcia znajdowały się na okładkach m.in. "Vogue" i "Marie Claire".

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daisy Lowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje