Reklama
Reklama

Nowa partnerka czule o Tomku Barańskim: „Mój stary”

Nowa partnerka Tomasza Barańskiego czuje się w obowiązku zadbać o jego wypoczynek. Podczas wspólnego wypadu do Bari, pilnuje, by nie odbierał telefonów ani maili dotyczących spraw służbowych. Wystosowała nawet specjalny apel.

Tomasz Barański 19 grudnia będzie obchodził 41. urodziny. Jak wielu mężczyzn w tym wieku, postanowił uczcić wejście w wiek średni wiążąc się z kobietą, która mogłaby być jego córką. 

Młodsza od Tomka o 20 lat Michalina Warulik jest studentką położnictwa i zarazem czwartą z kolei ważną kobietą w jego życiu. Barański był przez wiele lat beznajdziejnie zakochanyEdycie Herbuś. Kiedyś byli parą, potem zdecydowali się zostać przyjaciółmi, ale taki układ odpowiadał chyba dużo bardziej Edycie niż Tomaszowi. 

Reklama

Wiosną 2014 roku na parkiecie „Tańca z gwiazdami” Barański zauroczył się Klaudią Halejcio, której wtedy partnerował. Widzowie dokładnie uchwycili moment, kiedy to się stało. Zaprezentowane przez Tomasza i Klaudię tango argentyńskie nie pozostawiało wątpliwości co do łączących ich relacji. Niestety, po dwóch latach nastąpiło rozstanie. Nie brakowało opinii, że Barański wciąż nie mógł zapomnieć o swojej wcześniejszej wielkiej miłości. 

W lutym 2019 roku tancerz pochwalił się zdjęciami z ulropu na Zanzibarze, dokąd wybrał się ze swoją nową dziewczyną, finalistką 6. edycji „You Can Dance”, Pauliną Przestrzelską. Przed rozstaniem zdążyli nawet razem zamieszkać…

Czułości we Włoszech

Od kilku miesięcy Barański spotyka się ze studentką, Michaliną Warulik. Ostatnio wybrali się razem na romantyczny „city break” do włoskiego Bari. Michalina okazała się bardzo opiekuńcza. Pilnuje, by Tomasz się relaksował i nie myślał o pracy. Wystosowała nawet specjalny apel na Instagramie: 

No to się Tomasz odmłodził…

Zobacz też: 

Daria Zawiałow w nietypowej stylizacji na gali MTV

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z mamą

Ponad 300 tysięcy przedwczesnych zgonów. Polska w niechlubnej czołówce

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo,

wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Barański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy