Reklama

Reklama

Reklama

Nowa ofiara Ilony Łepkowskiej?

Małgorzata Potocka znalazła się na "czarnej liście" Ilony Łepkowskiej obok Agnieszki Perepeczko i Małgorzaty Kożuchowskiej.

Dla aktorki Małgorzaty Potockiej (58 l.), do niedawna gwiazdy serialu "Barwy szczęścia", tworzonego przez scenarzystkę telewizyjnych hitów Ilonę Łepkowską (56 l.), przyjęcie kolejnej roli było czymś naturalnym, choć wcale niełatwym.

- Długo wahała się, czy przyjąć rolę w serialu telewizji Polsat Linia życia. Bardzo lubiła grać dość wyrazistą Jolę z "Barw szczęścia", ale od dłuższego czasu nie miała wiele pracy w tym serialu - mówi jej dobra znajoma.

Reklama

Podkreśla, że aktorka o bogatym doświadczeniu zawodowym starannie przemyślała decyzję o wzięciu na siebie dodatkowych zobowiązań. Zwłaszcza, że "Linia życia" jest serialem konkurencyjnym dla "Barw szczęścia", nadawanych w TVP. Przekonywała nawet panią Ilonę, że poradzi sobie z obiema rolami.

Ale, jak wieść niesie, pani Małgorzata znalazła się na czymś, co nazywane jest w środowisku artystycznym czarną listą Ilony Łepkowskiej. Są już na niej takie nazwiska, jak Agnieszka Perepeczko czy Małgorzata Kożuchowska. To aktorki, które przyjmując role w innych serialach, straciły szanse na granie w tych, do których scenariusze pisze pani Ilona.

- Małgorzata przyjęła propozycję zagrania barwnej Teresy w "Linii życia" akurat w chwili, gdy pani Ilona rozbudowała wątek Jolanty w swoim serialu... Nie wiedziała o tym! Ale odkąd przestała pracować jako dyrektor łódzkiej TVP, potrzebowała dopływu pieniędzy. Ma przecież córkę na studiach i jest teraz samotna - twierdzi nasza rozmówczyni.

Aktorka w zeszłym roku rozstała się z restauratorem Adamem Gesslerem. - Przyczyną była inna kobieta, która urodziła jego dziecko - zdradziła nam pani Małgorzata. Dlatego również szukała dodatkowych zajęć.

- Słusznie uważała, że praca jest najlepszym lekarstwem na zranione serce! - mówi znajoma.

Pani Ilona jednak nie baczy na te fakty i ponoć planuje całkiem usunąć z Barw szczęścia aktorkę.

- Jest na Małgorzatę poważnie obrażona i wcale tego nie kryje - opowiada nam osoba związana z serialem.

Do niedawna panie bardzo się dobrze rozumiały, ale teraz wydaje się, że już między nimi się nie ułoży. I aktorka nie wróci do pracy, której tak bardzo potrzebuje!

MP

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Potocka (aktorka) | Ilona Łepkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »