Reklama
Reklama

Niezwykłe wieści z domu Golców. Bracia pilnie spakowali walizki

Polsat SuperHit Festiwal 2023 rusza już w najbliższy piątek 26 maja. Jedną z gwiazd festiwalu będzie Golec uOrkiestra. Bracia Paweł i Łukasz Golcowie są już gotowi na spotkanie z publicznością w Sopocie.

Polsat SuperHit Festiwal 2023

Już po raz 20 Polsat zaprasza na niezwykłe święto muzyki do Opery Leśnej w Sopocie. W tym roku, z racji 20-lecia Polsat SuperHit Festiwal będzie zupełnie wyjątkowy! Na deskach Opery Leśnej spotkają się największe gwiazdy piosenki wszystkich pokoleń. Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26, 27 oraz 28 maja. Wystąpią Dawid Kwiatkowski, IRA, Sara James, Maciej Maleńczuk, Bryska, Smolasty, Ørganek, Agnieszka ChylińskaDoda, Edyta Górniak. To tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią w Sopocie. W ostatnim dniu festiwalu na widzów czekają polskie kabarety, które rozśmieszają do łez, czyli: Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących.

Reklama

Golec uOrkiestra na Polsat SuperHit Festiwal

Drugiego dnia festiwalu w Operze Leśnej wystąpi między innymi Golec uOrkiestra. Sławni bliźniacy już dzisiaj wyruszyli w drogę. Jak napisali na swoim Instagramie, przed Sopotem czekają ich jeszcze koncerty w kilku miejscach Polski. 

"Walizki spakowane, trąbka, puzon wyszorowane, wokale rozśpiewane, jednym słowem zwarci i gotowi wyruszamy w trasę koncertową. Od wtorku do niedzieli będziemy przemierzać Polskę wzdłuż i wszerz, a punktem kulminacyjnym będzie udział w koncercie 20-lecia Polsat SuperHit Festiwal w sobotę 27.05" - napisali bracia.

Zobacz też:

Górniak ostentacyjnie pominęła Dodę na konferencji Polsatu. Mina Rabczewskiej mówi wszystko

"Kopytka" Rodowicz na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2023. Maryla weszła z przytupem

Alicja Majewska zadała szyku w dżinsach na konferencji Polsat SuperHit Festiwal

Komisja Europejska podjęła decyzję. Miliard złotych dla rolników

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy