Reklama
Reklama

Nieślubny syn Jana Machulskiego zdecydował się na taki krok. To ważny dzień

Jana Machulskiego pamiętamy doskonale z roli Kwinto w filmie "Vabank". Wybitny aktor odszedł 15 lat temu. Niedawno jednak znów było o nim głośno za sprawą ujawnienia zaskakującego faktu. Jan miał nieślubne dziecko, syna Wojtka. Co u niego słychać?

Nieślubny syn Machulskiego odwiedza grób ojca

20 listopada, w 15. rocznicę śmierci ojca, Wojciech Machulski podzielił się swoimi refleksjami na temat ojca. Wrócił do Warszawy, aby odwiedzić grób ojca na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach i uczestniczył w mszy świętej w jego intencji.

"Nie jestem w Omanie, wróciłem z niego w środę. Dziś rano byłem na mszy św. w jego intencji. Wizyta na cmentarzu dopiero przede mną. 20 listopada to w każdym roku jest dla mnie ważny dzień" - powiedział Wojciech serwisowi Plotek. 

Jan Machulski pozostaje w pamięci syna jako człowiek pełen życia, z którym dzielił wiele ważnych chwil.

Reklama

Kim jest Wojciech Machulski, nieślubny syn Jana Machulskiego?

Wojciech Machulski pracuje jako rzecznik prasowy partii Nowa Nadzieja oraz wicerzecznik Konfederacji. Mimo skomplikowanej sytuacji rodzinnej Jan Machulski brał aktywny udział w jego wychowaniu. 

"Wspominam ojca bardzo dobrze. To był radosny człowiek, bardzo lubił spędzać czas ze mną, moją mamą i moją babcią. Mimo tego, że osiągnął duży sukces, nigdy nie wywyższał się przed innymi, traktował obcych zawsze z uśmiechem. W tamtych latach był w moim życiu na co dzień, byliśmy wspólnie w wielu krajach (...), w kinie na różnych bajkach, a kiedyś pokazał mi film "Krzyżacy" z 1960 roku, czym rozbudził moją pasję do historii (...). Opowiadał dużo, czytał ze mną scenariusze produkcji, w których miał zagrać, zabierał na próby" - wspominał Wojciech Machulski w "Fakcie" w 2022 roku.


Kim był Jan Machulski?

Jan Machulski był aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym oraz reżyserem. Pomysłodawcą Alei Gwiazd w Łodzi oraz współzałożycielem Teatru ochoty w Warszawie. Wieloletni dziekan Wydziału Aktorskiego łódzkiej filmówki. Ponad 50 lat był mężem Haliny Machulskiej.

Zobacz też:

Jan Machulski do końca życia pozostał chłopcem

Jan Machulski romansował, ale zawsze wracał do żony

Halina Machulska nie ukrywała trudnej prawdy po śmierci męża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Machulski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy