Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Jan Machulski ma nieślubnego syna! Jego matką jest znana aktorka

Janusz Korwin-Mikke ujawnił na Twitterze, że jego 18-letni asystent jest nieślubnym dzieckiem aktora i reżysera Jana Machulskiego (†80 l.). Czy faktycznie? "Tak, Jan Machulski jest moim ojcem" - potwierdził nam Wojciech Machulski.

Kim jest drugi syn Jana Machulskiego?

Janusz Korwin-Mikke napisał na Twitterze, że jego 18-letni asystent Wojciech Machulski jest nieślubnym synem zmarłego w 2008 roku aktora i reżysera Jana Machulskiego.

Załączył też link do programu z udziałem Machulskiego i swojej żony.

Wojciech Machulski o swoim ojcu: spędzaliśmy dużo czasu razem

Skontaktowaliśmy się z Wojciechem Machulskim, by potwierdzić wersję polityka.

"Tak, to prawda, jestem synem Jana Machulskiego" - napisał nam Wojciech Machulski. Dodał, że jego matką jest aktorka, a ze znanym ojcem łączyły go bardzo ciepłe relacje.

Reklama

Młody Machulski spędzał z ojcem każdą wolną chwilę przy pełnej wiedzy i akceptacji jego żony Haliny Machulskiej. Co więcej, cała rodzina Wojciecha była obecna na pogrzebie Jana Machulskiego i co roku odwiedza jego grób.

"Miałem 5,5 roku, gdy tata zmarł, ale dobrze go pamiętam. Może fakt, że odszedł i się go wspominało sprawił, że dobrze wrył mi się w pamięć. Spędzaliśmy dużo czasu razem, wyjazdy na wakacje, święta, urodziny czy zwykłe wyjście na hulajnogę do parku. Wracam z uśmiechem do zdjęć" - napisał nam.

Wojciech Machulski studiuje w Szkole Głównej Handlowej. Jest asystentem społecznym Janusza Korwin-Mikkego i kieruje mazowieckimi strukturami młodzieżówki partii KORWiN - Młodych dla Wolności.

Po znanym ojcu otrzymał zachowek. Nie chciał jednak komentować, jakie ma obecnie kontakty z  przyrodnim bratem, reżyserem Juliuszem Machulskim.

"Nie komentuję relacji z Juliuszem Machulskim. Szczegółów sprawy spadkowej również nie chcę ujawniać, sąd oczywiście nie potrzebował dowodu, że jestem synem Jana Machulskiego, od strony formalnej wszystko było jak należy" - podkreślił.

Kim jest mama Wojciecha Machulskiego? "Mama jest aktorką, pozostawała w relacji z ojcem przez 11 lat i szanuje swoją prywatność" - dodał Wojciech Machulski.

Kim był Jan Machulski?

Jan Machulski był aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym oraz reżyserem. Pomysłodawcą Alei Gwiazd w Łodzi oraz współzałożycielem Teatru ochoty w Warszawie. Wieloletni dziekan Wydziału Aktorskiego łódzkiej filmówki. Ponad 50 lat był mężem Haliny Machulskiej.

Na kobiety działał ponoć jak magnes i potrafił z tego korzystać. "Jak w końcu pojęłam, że Janek dla mnie nie zrezygnuje z innych kobiet, byłam w rozpaczy" - wyznała Halina Machulska w biografii "Byłam wierna sobie", w której odsłoniła kulisy ich związku.

"Janek miał romanse na boku, ale zawsze wracał. Mieliśmy syna [Juliusza Machulskiego], wspólne projekty zawodowe, wciąż dzieliliśmy najważniejsze pasje. Może się to wydać dziwne, ale z czasem udało mi się do tego przywyknąć...".

Nadzieje Haliny, że jej ukochany przestanie zwracać uwagę na inne kobiety, okazały się płonne.

"Miałem parę flirtów czy romansów, ale żona potraktowała je wyrozumiale, bo wiedziała, że to, co nas łączy, jest głębsze i trwalsze" - przyznał Jan Machulski w wywiadzie dla miesięcznika "Film". Jak przekonywał, Halina miała dystans do telefonów, listów i miłosnych deklaracji pisanych przez kobiety szminką na jego samochodzie.

"Może to, że byłam dosyć oziębła, prowokowało Janka do zaspokajania potrzeb poza domem?" - zastanawiała się w swojej biografii.

Halina Machulska: odmówiłam Janowi na zawsze relacji fizycznej

Żona wybaczała Janowi Machulskiemu kolejne krótkotrwałe fascynacje. Jedna z nich, o której było głośno, miała miejsce na planie dramatu w reżyserii Tadeusza Konwickiego, gdzie Janowi partnerowała piękna Irena Laskowska. Halina z trzyletnim Julkiem odwiedzili go tam w trakcie kręcenia zdjęć. "Syn widział, że jestem uwielbiany przez kobiety. Po premierze 'Ostatniego dnia lata' miał do mnie żal, że po plaży ganiam za inną panią" - wyznał szczerze w wywiadzie Machulski.

Choć daleko mu było do anioła, gdy wracał do domu, zachowywał się bez zarzutu. "Starał się być potrzebny, wspomagający. Odkąd się poznaliśmy, był mi przyjacielem. Dobrze nam było ze sobą" - twierdziła Halina.

Ale gdy zrozumiała, że jej mąż ulega wszystkim kobietom, które go pragną, zdecydowała się na białe małżeństwo. "Odmówiłam na zawsze relacji fizycznej. Ale jako ludzie zawsze byliśmy razem. Byłam jego partnerką, siostrą, opiekunką, tak jak on był mi przyjacielem. Dopiero jego śmierć stała się prawdziwym rozejściem" - zdradziła.

W lipcu 2008 r. Jan Machulski w świetnej formie świętował 80. urodziny i pracował na planie filmu "Ostatnia akcja". Jesienią trafił do szpitala na operację i już z niego nie wrócił. Zmarł 20 listopada 2008 r. na atak serca.

W zakończeniu swojej biografii żona legendarnego kasiarza Kwinty z "Vabanku" napisała: "Spełniłeś tak wiele moich oczekiwań, że te inne sprawy przestały mieć znaczenie. Chciałabym, żebyś był szczęśliwy na tamtym świecie. Czy można być człowiekiem, który nie popełnia błędów? Nie".

Zobacz też:

Jan Machulski do końca życia pozostał chłopcem

Jan Machulski romansował, ale zawsze wracał do żony

USA ogłosiły sankcje na Rosję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Machulski | Juliusz Machulski

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »