Reklama

Reklama

Reklama

"Nienawidzę swoich cycków"

Tygodnik "Na żywo" zadał Joannie Bartel, znanej z serialu "Święta wojna", dziesięć osobistych pytań. Zobacz, jakich aktorka udzieliła odpowiedzi...

1. Kto ostatnio wysłał Ci SMS-a i co w nim było? Jakiś facet napisał mi, że jestem "cudowna". W ramach jakiejś wdzięczności. Cudowna to może być Michelle Pfeiffer, a nie Bartel. Nie pisze się do kobiety, która waży 106 kilo, że jest cudowna i nie nazywa się jej "myszką". Rozśmieszyło mnie to potwornie.

2. Co ostatnio wyprowadziło Cię z równowagi? Olbrzymia ilość spamów w mojej skrzynce mailowej. A ja sobie nie radzę z komputerem. To znaczy radzę sobie, ale raczej tak analfabetycznie...

3. Jeśli przez jeden dzień byłabyś niewidzialna, kogo chciałabyś podejrzeć i dlaczego? Chciałabym zobaczyć, co w łazience robi George Clooney. Moja koleżanka powiedziała, że nie wyrzuciłaby z łóżka Nicolasa Cage'a. Moja mama, która ma 82 lata, odpowiedziała na to, że jest od lat wierna Kevinowi Costnerowi. Włączyłam się do dyskusji i powiedziałam, że ja się kocham w Clooneyu. A co na to mama? "Costnerovi dałabym rano, a Clooneyowi wieczorem!". (śmiech)

4. Jakiego kłamstwa dopuściłaś się w tym tygodniu? 29 grudnia skończę 59 lat, a podaję, że mam 60. A to dlatego, żeby mówili, że wyglądam młodziej niż na swój wiek.

Reklama

5. W jakim momencie poczułaś się ostatnio głupio? Powiedziałam miłej pani w rozmowie telefonicznej: "Brzmi pani przez telefon dużo młodziej". Chciałam jej powiedzieć komplement, a walnęłam jak łysy grzywką o beton.

6. Kiedy ostatnio płakałaś? Płakałam z radości. Aż zanosiłam się z płaczu. Kilka tygodni temu siedziałam cały dzień przed telewizorem i oglądałam jak wyciągali górników w Chile. Każdego oglądałam po kolei i starałam się zapamiętać ich nazwiska. Pochodzę ze Śląska i wiem, jaka to potwornie ciężka praca.

7. Czego najbardziej w sobie nie lubisz? Tuszy. A właściwie wielkiego biustu. Nienawidzę tych swoich cycków. Ciągle mi proponują, żebym wzięła udział w jakichś programach o piersiach, żebym coś o biuście powiedziała czy napisała, albo wysłała do artykułu zdjęcie, byleby były na nim piersi. Jak ja tych cycków nie cierpię! Na dodatek mi kręgosłup niszczą. Ale mam ciągle nadzieję, że Clooneyowi się może spodobają.

8. Co najdroższego kupiłaś ostatnio? Całe wyposażenie do mieszkania, które chcę wynająć. A teraz się martwię, że to mieszkanie będzie ładniejsze od mojego. Tak je ładnie urządzam, że sobie myślę, że aż za ładnie. Ale to taka próżność, żeby pokazać innym, jak bardzo jest się zdolnym.

9. Kiedy ostatnio rozebrałaś się w obecności nieznajomych? Całkiem naga nie byłam, ale latałam w majtkach i staniku na oczach 28-letniego chłopaka, który robił mi sesję zdjęciową. Musiałam się szybko przebierać, biegałam od pokoju do pokoju. Mogę się rozbierać wszędzie, nie wstydzę się.

10. Co zaskakującego usłyszałeś z ust innej gwiazdy? Jedna z koleżanek powiedziała mi po występie, że biorę za małe pieniądze, jak na mój show. Mile mnie to zaskoczyło.

(nr 52)

Na Żywo
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Bartel

Reklama

Reklama

Reklama