Reklama
Reklama

Nieciekawe wieści z domu Szwed i Białkowskiego. Teraz tłumaczy się z częstych wyjazdów

Aleksandra Szwed wraz z Krzysztofem Białkowskim tworzy harmonijny związek, z którego narodziło się dwoje dzieci. Nowe obowiązki zawodowe zmuszają jednak Olę do częstych wyjazdów. Czy jej małżeństwo na tym ucierpi?

Rodzina Aleksandry Szwed i Krzyśka Białkowskiego ceni sobie aktywne spędzanie czasu, co uwidacznia się w ich licznych podróżach i różnorodnych aktywnościach fizycznych. Oprócz tego, Szwed i Białkowski są miłośnikami zwierząt — opiekują się dwoma pięknymi psami. 

W 2015 roku na świat przyszedł ich syn Borys, a w 2021 roku para powitała na świecie córkę. Szwed i Białkowski podjęli wspólną decyzję o ochronie prywatności swoich dzieci w mediach społecznościowych, dlatego nie publikują zdjęć ich twarzy. Para nie zdecydowała się nawet ujawnić mediom imienia córki.

Reklama

Aleksandra Szwed dołączyła do obsady "Lombard. Życie pod zastaw"

Niedawno Szwed przyłączyła się do obsady serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Nowa rola wiąże się z częstymi nieobecnościami w domu. Aleksandra jest jednak pewna, że nie wpłynie to negatywnie na jej życie prywatne.

"Rodzina jest tego świadoma, bo zawsze tak było. (...) większość czasu spędzam w trasie. Pod tym względem nic się u mnie od lat nie zmieniło, po prostu zamiast wielu różnych kierunków, mam teraz częściej jeden - Wrocław" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Aleksandra Szwed - serialowa kariera i co potem?

Aleksandra Szwed, mająca na swoim koncie doświadczenie zarówno w serialach, jak i programach telewizyjnych, rozpoczęła swoją karierę już jako dziewięcioletnia dziewczynka. W "Rodzinie zastępczej" wcieliła się w postać Elizy. Zyskała wtedy ogromną popularność, a serial stał się na lata kultowy.

Po zakończeniu pracy nad "Rodziną zastępczą" Szwed nie zniknęła z ekranów. Brała udział w różnych projektach telewizyjnych, takich jak "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Fort Boyard" czy "Taniec z gwiazdami", a także w "Piosence dla Europy 2009". Oprócz aktorstwa, Aleksandra Szwed sprawdziła się także jako modelka, konferansjerka i piosenkarka.

Aleksandra Szwed - poprzednie związki

W przeszłości Aleksandra Szwed była związana z innymi znanymi postaciami. W 2008 roku, podczas udziału w programie "Jak oni śpiewają", poznała dziennikarza Roberta Stockingera przez jego syna Tomasza. Szwed i Stockinger tworzyli parę przez dwa lata, często pojawiając się razem w mediach, lecz nigdy nie ujawnili przyczyn swojego rozstania. Kolejnym związkiem aktorki był krótki romans z Baronem, gitarzystą zespołu Afromental, który rozpadł się po roku z powodu domniemanej niewierności muzyka.

Zobacz też:

Ola Szwed przeszła w Polsce przez piekło. Musi z tym zmagać się do dziś

Ola Szwed pokazała się w sukni ślubnej! "Nadchodzi panna młoda"

Aleksandra Szwed pokazała córkę! Podobna do sławnej mamy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy