Reklama
Reklama

Ola Szwed pokazała się w sukni ślubnej! „Nadchodzi panna młoda”

Aleksandra Szwed (31 l.) zaskoczyła fanów zdjęciem w białej sukni ślubnej na swoim Instagramie. Aktorka jeszcze nie sformalizowała bowiem związku z partnerem, z którym doczekała się dwójki dzieci. „Nadchodzi panna młoda” - napisała w jednym z hasztagów.

Aleksandra Szwed jest ulubienicą widzów już od najmłodszych lat. Zaczynała jako Eliza w serialu "Rodzina zastępcza" na antenie Polsatu. Obecnie aktorka jest w szczęśliwym związku z byłym koszykarzem Krzysztofem Białkowskim, z którym doczekała się dwójki dzieci - córeczki oraz syna, Borysa. 

Rodzice bardzo chronią prywatność swoich pociech, chociaż czasami możemy zobaczyć ich sylwetki na Instagramie. Póki co para nie podjęła jeszcze decyzji o sformalizowaniu relacji, dlatego fani byli niezwykle zaskoczeni, kiedy ujrzeli na profilu Oli zdjęcie w białej sukni...

Reklama

Aleksandra Szwed w sukni ślubnej

Ola Szwed zaprezentowała się obserwatorom w przepięknej białej sukni ślubnej projektu Violi Piekut z odkrytymi ramionami. Materiał idealnie kontrastował z ciemną skórą aktorki. 

Obok niej stoi fryzjer oraz makijażysta, a w jednym z hasztagów pojawia się hasło: "nadchodzi panna młoda".

To nie były jednak przygotowania do ślubu, a kulisy charakteryzacji do występu podczas gali finałowej Mister Supranational 2022 w Polsacie

Polskę reprezentował Jakub Kowalewski, a w jury znalazła się m.in. Marcelina Zawadzka. Tytuł Mistera otrzymał natomiast kandydat z Kuby: Luis Galvez Blanco.

Aktorka zwieńczyła konkurs wzruszającym wykonaniem ballady "Hold My Hand"

Zobacz też:

Opozda odkryła karty! "Byłam zastraszana przez kochankę Antka"

Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego: Czuję, że nie jest lekko

Krytyka pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej. "Bardzo niesmaczne to zdjęcie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed
Reklama
Reklama
Reklama