Reklama

Reklama

Reklama

Nie żyje Piotr Balicki. Pracował w TVN i Polsacie, miał tylko 38 lat

Piotr Balicki od lat związany był z wieloma stacjami telewizyjnymi. To właśnie w nich przez wiele lat odpowiadał za animowanie publiczności, a także reżyserię takich programów jak "Mam talent!" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Parę godzin temu jego rodzina w rozmowie z portalem plejada przekazała informacje o śmierci Piotra.

Piotr Balicki od wielu lat współpracował przy tworzeniu wielu interesujących programów telewizyjnych. Parę miesięcy temu wyjawił w social mediach, że zmaga się z czerniakiem. Napisał również o swoim pobycie w szpitalu i przebiegu leczenia.

W czwartek podczas festiwalu w Sopocie o Piotrze wspomniał Marcin Prokop, który poprosił publiczność o brawa i wsparcie dla chorego mężczyzny.

Piotr Balicki nie żyje. Miał tylko 38 lat

O śmierci Piotr Balickiego poinformowała jego rodzina w rozmowie z serwisem plejada.pl. Informacje o śmierci 38-latka udostępniono na instagramowych profilach TVN Style oraz TVN, gdzie Balicki pracował jako prezenter i konferansjer.

Reklama

Piotr Balicki o swojej chorobie poinformował fanów w lutym 2022 roku. Na jego instagramowym koncie pojawił się wzruszający wpis.


Parę tygodniu później Piotr dodał na swoje instagramowe konto kolejny post, w którym wyznał, że właśnie zaczyna najważniejszą batalię w swoim życiu.

Piotr Balicki - kim był?

Piotr Balicki był konferansjerem, reżyserem i trenerem autoprezentacji. Największą popularności przyniosła mu praca jako osoba zajmująca się animacją widowni w trakcie nagrywania telewizyjnych show. W tej roli pracował od 2002 roku. Jako animator tworzył między innymi "Taniec z gwiazdami", Mali giganci", "Mam talent!" czy "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz też:

"Wiadomości" TVP: Wpłynęły skargi na paski informacyjne. Oto co tym razem pokazali

Top of the Top Sopot Festival 2022: Szpak wprawił publiczność w osłupienie. Wykonał hit wszech czasów!

Andrzej Piaseczny oddał hołd zmarłej Przybylskiej. Wielkie zaskoczenie przed premierą filmu "Ania"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Balicki | 'Mam talent' | "Taniec z gwiazdami" | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy