Reklama

Reklama

Reklama

Nie tylko Jamie Lee Curtis. Te gwiazdy mają transpłciowe dzieci! Jak sobie z tym radzą?

Jamie Lee Curtis otworzyła się ostatnio na temat transpłciowości swojego syna. Okazało się, że 25-letni Thomas Guest jest już po zmianie płci. Jego obecne imię to Ruby i niedługo planuje ślub ze swoim partnerem! Aktorka bardzo wspierała swoją pociechę w całym procesie - nie jest jednak jedyną matką w Hollywood, która musiała zmierzyć się ze chęcią zmiany płci przez swoje dziecko. Zobaczcie, kto jeszcze przeszedł przez podobne doświadczenia.

Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis jest mamą dwójki dzieci Anne Guest i Thomas Guest. Aktorka przyznała, że Thomas jest osobą transpłciową i już lata temu rozpoczął proces zmiany płci. Dziś Thomas używa imienia Ruby. Rodzice wspierają ją na każdym kroku i nie ukrywają, że pękają z dumy. 

- wyznała w rozmowie z magazynem AARP.

Cher

Chaz Bono urodził się jako jedyna córka Cher i Sonny'ego Bono i otrzymał imię Chastity. Chaz zmienił płeś w 2010 roku w wieku 40 lat, a więc bardzo późno. O przemianie powstał nawet dokument, który zrobił z Chaza społecznego działacza na rzecz osób transpłciowych. Cher nie bolałą długo nad stratą córki, na rzecz syna.

Reklama

- powiedziała Cher w wywiadzie w 2013 roku.

Angelina Jolie

Najstarsze dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta przyszło na świat jako dziewczynka, która dostała na imię Shiloh. Obecnie 15-latka towarzyszy czasem mamie na filmowych premierach i zazwyczaj jest wówczas ubrana w garnitur. Juz w 2014 roku, kiedy Shiloh miała 8 lat, Jolie przyznała, że dziewczynka chce być nazywana "John" i całą rodzina się do tego stosuje. W jednym z wywiadów aktorka potwierdziła także, że nie wywiera żadnego wpływu na to, jak ubierają się i utożsamiają jej dzieci.

Charlize Theron

Charlize Theron adoptowała chłopca o imieniu Jackson w 2012 roku, 7 lat później wyznała publicznie, że jej pociecha jest dziewczynką.

- powiedziała aktorka o swojej 9-letniej obecnie córce w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Cynthia Nixon

W 2018 roku gwiazda "Sexy w Wielkim Mieście" pochwaliła się na Instagramie swoim synem Samuelem, który urodził się jako córka aktorki i jej byłego męża Danny'ego Mozesa.

W tym samym roku Nixon otworzyła się nieco na temat transpłciowości swojego dziecka w jednym z wywiadów.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy