Reklama
Reklama

Nie do wiary jak dziś wygląda gwiazda "Rancza". Co stało się z Magdaleną Kutą?

Magdalena Kuta zaskarbiła sobie wielką sympatię publiczności za sprawą roli księgowej Leokadii Paciorek w serialu "Ranczo". Występowała tam z płomiennorudą czupryną, po której jednak dziś nie ma już nawet śladu. Aktorka przeszła wielką metamorfozę do nowego serialu platformy Netflix. "Gang zielonej rękawiczki" to następny polski hit.

Magdalena Kuta jest jedną z wielu polskich aktorek, które przeszły niezwykłą wizualną przemianę na skutek współpracy z serwisem Netflix. Nie tak dawno całe środowisko zadziwiła Anna Dymna, gdyż w serialu "Wielka woda" wyglądała jak zupełnie inna kobieta. Metamorfoza Kuty nie jest może aż tak drastyczna, ale i tak wielu fanów aktorki nie poznałoby ją w tej nowej aranżacji na ulicy.

Magdalena Kuta - "Ranczo" i nie tylko

Urodzona w 1957 roku aktorka najmocniej zapisała się w pamięci widzów za sprawą hitowego "Rancza", gdzie grała Leokadię Paciorek (potem Czerepach) - wstydliwą księgową gminy Wilkowyje. Jej bohaterka początkowo pełniła rolę drugoplanową, ale tak bardzo spodobała się odbiorcom, że szybko awansowała do statusu jednej z najważniejszych w całej produkcji.

Reklama

Sama Magdalena Kuta nie tylko w serialu robiła wrażenie swoimi ciemnorudymi włosami, które stanowiły jej znak rozpoznawczy. Często były ufryzowane w dosyć charakterystyczny sposób, który wywoływał natychmiastowe skojarzenie z archetypem "Pani z dziekanatu". Nic więc dziwnego, że w role wszelkiego rodzaju dyrektorek, sekretarek i pań z komisji wcielała się w takich filmach i serialach jak: "Obywatel", "Pakt", "Powidoki" czy "W głębi lasu".

Magdalena Kuta w serialu "Gang zielonej rękawiczki" wygląda zupełnie inaczej

Aktorka przeszła totalną metamorfozę do nowej komedii kryminalnej Netflixa pt. "Gang zielonej rękawiczki". Wciela się tam w postać Zuzy należącej do gangu złodziejek-emerytek, które okradają bogatych, by pomóc ludziom zapomnianym przez świat. Magdalena Kuta nie tylko wróciła do naturalnego koloru włosów, ale też ścięła je na "męsko". W połączeniu z charakterem zadaniowca dodaje to jej bohaterce poczucia władczości i siły.

"Gang zielonej rękawiczki" od momentu swojej premiery cieszy się olbrzymim zainteresowaniem polskich widzów, zwłaszcza tych należących do nieco starszego pokolenia. Jak waszym zdaniem Magdalena Kuta prezentuje się w zupełnie nowym wizerunku?

Zobacz też:

Magdalena Kuta była o krok od aborcji. Co zrobiła z niechcianą ciążą?

Anja Rubik w prześwitującej kreacji. To trzeba zobaczyć!

Los okrutnie zadrwił z gwiazdora "Rancza". Ciąży nad nim jakieś fatum.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Kuta | Anna Dymna
Reklama
Reklama
Reklama