Reklama

Reklama

Reklama

Nergal ma już dość

Adam Darski to od dłuższego czasu najgłośniejsze nazwisko show biznesu. Nic dziwnego więc, że media spekulują, czy Nergal wróci do Dody oraz czy będzie grał country. Jednak lider Behemotha ma już dość plotek na swój temat.

Już za kilka miesięcy ukaże się książka o nim i o jego zespole. Do tego czasu Adam Darski wolałby nic nie czytać na swój temat. Powód jest prosty:

- Tabloidowa rzeczywistość dość poważnie zdominowała nasze życie i to do tego stopnia, że ludzie wierzą w te nieprawdziwe opowieści.- zżyma się Nergal w jednym z wywiadów- Nie wiedzą, że 80- 90 procent tego, co jest napisane to bzdury i głupoty. Nie mogę brać odpowiedzialności za to, co o mnie piszą, ani za tych, którzy w to wierzą - narzeka Nergal.

- Mogę tylko wyrazić swoje ubolewanie, że coraz mniej liczy się dobre dziennikarstwo i rzetelny wywiad. Ludzie podniecają się kretyńskimi newsami rzucanymi głodnym sensacji, którzy to wp...lają bez krytycznego podejścia i dystansu. Co za upadek...- rozpacza.

Reklama

Muzyk nie będzie jednak prostował prasowych doniesień, ani dementował plotek, bo szkoda mu na to czasu:

- Mocno stąpam po ziemi. Mam bardzo świadomy moment życia i rezonuję na wszystkie dziedziny, którymi się zajmuję. Fajne uczucie. Świadomość życia, funkcjonowania jest większa niż kiedykolwiek.

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Nergal

Reklama

Reklama

Reklama