Reklama
Reklama

Natasza Urbańska pokazała stópkę. Ortopedzi biją na alarm!

Natasza Urbańska, choć nie wygrała polskich preselekcji do Eurowizji, to nie poddaje się. Piosenkarka zajmuje się promocją swoich singli i płyty, dzięki czemu spotkać ją możemy na Instagramie. A tam, pod osłoną nocy często dzieją się cuda! Jednym z nich jest zdjęcie wokalistki w sukni z wielkim rozcięciem i... wyeksponowaną stópką!

Natasza Urbańska wyeksponowała nóżkę i stópkę w całej okazałości. Jest co oglądać!

Natasza Urbańska mocno przygotowywała się na zawojowanie eurowizyjnej sceny. Niestety, choć polskie preselekcje nie były dla niej szczęśliwe, to piosenkarka się nie poddała. Teraz możemy oglądać żonę Janusza Józefowicza podczas wzmożonej aktywności na Instagramie. A tam odsłoniła aż odrobinę za dużo!

Jednak, gdy przyjrzymy się bliżej (i niżej), możemy dostrzec coś, co powoduje u ortopedów bóle głowy. To najgorszy koszmar każdej kobiety, na dodatek bardzo bolesny!

Reklama

Natasza Urbańska pokazała całą stópkę. Ortopedzi łapią się za głowy!

Piosenkarka na Instastory udostępniła zdjęcie, na którym opiera się o ścianę i ma przepiękną suknię z ooogromnym wycięciem! Dzięki temu mogła wyeksponować smukłą nóżkę, co pewnie zachwyci męską część jej fanów.

Na zdjęciu widać, że Natasza oprócz pięknego wyglądu - nowego koloru włosów, szczupłej sylwetki i pięknego uśmiechu, ma też zdeformowaną... stopę. Boli od samego patrzenia! Niestety, ale liczne występy na scenie w nie zawsze wygodnych butach i taniec w szpilkach mógł mieć wpływ na rozwój bolesnej dolegliwości u Nataszy.

Nie tylko Natasza Urbańska cierpi na tą przypadłość. Czym są haluksy?

Haluks (inaczej paluch koślawy) to deformacja stopy, która charakteryzuje się odchyleniem dużego palca w kierunku pozostałych palców stopy. W wyniku tej deformacji duży palec stopy zagina się w stronę pozostałych palców, a jednocześnie nasada palucha odchyla się na zewnątrz. 

Haluksy mogą prowadzić do bólu i trudności w chodzeniu. Zazwyczaj spowodowane są genetyką, ale mogą również wynikają z noszenia nieodpowiedniego obuwia (np. wysokich szpilek), urazów, chorób stóp lub innych czynników. W niektórych przypadkach konieczne może być leczenie chirurgiczne, aby usunąć deformację i przywrócić funkcję stopy.

Zobacz też:

Edyta Górniak pociesza Nataszę Urbańską po porażce. Co na to Józefowicz?

Natasza Urbańska odbudowała relacje z pasierbem. Nie było łatwo...

Natasza Urbańska i Józefowicz: Sensacyjne plotki to jednak prawda. Wielkie poruszenie w dworku w Jajkowicach

Dawno niewidziani Urbańska i Józefowicz ucinają plotki! To koniec domysłów

45-letnia Natasza Urbańska znów zachwyca. Tylko pozazdrościć figury!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy