Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasza Urbańska marzy o kolejnym dziecku! Przekona męża?!

Natasza Urbańska (40 l.) już od jakiegoś czasu nieśmiało wspomina w mediach o kolejnym dziecku. Teraz jej marzenie przybrało na sile, ale do pomysłu musi przekonać jeszcze męża, Janusza Józefowicza (58 l.), co nie jest łatwe.

Od narodzin Kalinki, córki Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza minęło już 9 lat. Piosenkarka nie ukrywa, że chciałaby po raz kolejny zostać mamą.

Reklama

Tym bardziej że w tym roku skończy 41 lat i ma świadomość upływającego czasu. Do tej pory trudno jej było do tego przekonać męża, który ma dwoje dorosłych dzieci z pierwszego małżeństwa. 

Jak wiadomo, Józefowicz nie należy do ludzi, którzy łatwo zmieniają zdanie i przed Nataszą niełatwe zadanie, by przekonać go do kolejnego dziecka.

Ostatnio jednak udzieliła wywiadu, z którego wynika, że nie porzuciła tego tematu.

"Macierzyństwo trudno zaplanować, mam jednak nadzieję, że Kalinka będzie miała rodzeństwo" - wyznała.

To kolejny raz, kiedy artystka podejmuje próbę powiększenia rodziny, bez większego entuzjazmu jej męża. Gdy 9 lat temu na świat przyszła Kalina, już niedługo po jej narodzinach gwiazda mówiła, że jej córka nie będzie jedynaczką. 

Jednak lata mijały, a kolejne dziecko się nie pojawiało. Może właśnie teraz Urbańskiej uda się namówić ukochanego na spełnienie jej marzeń. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje