Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zrobią z córki gwiazdę?

Natasza Urbańska (38 l.) i Janusz Józefowicz (56 l.) być może wkrótce będą mieli w domu małą aktorkę. Ich córka Kalina (7 l.) pokochała teatr.

Dziewczynka, jeśli tylko może, przebywa z rodzicami za kulisami albo obserwuje ich na scenie.

Reklama

"Zdarza się, że zabieram córkę do teatru. Kiedy ja jestem na scenie, ona siedzi z innymi aktorkami lub charakteryzatorkami w garderobie" - przyznaje Natasza.

"Obserwujemy Kalinę. Uwielbia rekwizyty i kostiumy, maski oraz pióra. Teatr sprzyja budowaniu jej wyobraźni i kreatywności. Jak kończy się mój spektakl, ona nie chce wychodzić. Najczęściej, kiedy schodzę ze sceny, moja córka jest poprzebierana w różne rzeczy i wymalowana tak, że jej nie poznaję. Ostatnio, przy okazji 'Piotrusia Pana', który Teatr Buffo obecnie wystawia, przebrała się za pirata" - śmieje się Natasza.

Pociecha Józefowiczów na razie występuje w domu przed rodzicami, ale niewykluczone, że za jakiś czas stanie na scenie rodzinnego Teatru Buffo.

"Myślę, że za jakiś czas zapiszę ją na zajęcia, by profesjonaliści pomogli wydobyć z niej talent, ale ona sama będzie musiała powiedzieć, że tego chce" - dodaje Natasza.

Czyżby Józefowicz chciał mieć w domu aż dwie gwiazdy, które będzie mógł promować?

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje