Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasha Crown chce mieć największe pośladki na świecie. Pochłania dziennie 15 słoików Nutelli

Szwedzka modelka Natasha Crown (24 l.) aspiruje do miana kobiety z "największymi pośladkami na świecie". Aby osiągnąć swój cel, spożywa minimum 6 tys. kalorii dziennie.

Na co dzień mieszka w Göteborgu. Jej profil na Instagramie obserwuje 150 tys. followersów. Choć ma ogromne trudności ze znalezieniem garderoby w swoim rozmiarze, nie spocznie, dopóki nie będzie miała największych pośladków na świecie.

Mierzy 177 centymetrów wzrostu, waży 135 kilogramów i wydała już 50 tys. funtów na poprawki chirurgiczne. Jej dieta składa się głównie z pizzy, lodów i... 15 słoików Nutelli.

Reklama

Modelka twierdzi, że dzięki nadwadze i pełnym kształtom czuje się "mocna i seksowna".

"Moja transformacja zaszokowała wielu ludzi, ale żeby osiągnąć swój cel, muszę przybrać jeszcze 25 kilogramów" - mówi, nie kryjąc, że taka sylwetka wymaga pochłaniania codziennie minimum 6 tys. kalorii i łączenia tego z ćwiczeniami.

"Około 80 procent moich znajomych mnie wspiera, a inni myślą, że to dla mnie destrukcyjne" - mówi Crown. Przyznaje, że rodzice nie rozumieją jej marzenia posiadania największych pośladków na świecie i martwią się o jej zdrowie.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje