Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasha Crown chce mieć największe pośladki na świecie. Pochłania dziennie 15 słoików Nutelli

Szwedzka modelka Natasha Crown (24 l.) aspiruje do miana kobiety z "największymi pośladkami na świecie". Aby osiągnąć swój cel, spożywa minimum 6 tys. kalorii dziennie.

Na co dzień mieszka w Göteborgu. Jej profil na Instagramie obserwuje 150 tys. followersów. Choć ma ogromne trudności ze znalezieniem garderoby w swoim rozmiarze, nie spocznie, dopóki nie będzie miała największych pośladków na świecie.

Mierzy 177 centymetrów wzrostu, waży 135 kilogramów i wydała już 50 tys. funtów na poprawki chirurgiczne. Jej dieta składa się głównie z pizzy, lodów i... 15 słoików Nutelli.

Reklama

Modelka twierdzi, że dzięki nadwadze i pełnym kształtom czuje się "mocna i seksowna".

"Moja transformacja zaszokowała wielu ludzi, ale żeby osiągnąć swój cel, muszę przybrać jeszcze 25 kilogramów" - mówi, nie kryjąc, że taka sylwetka wymaga pochłaniania codziennie minimum 6 tys. kalorii i łączenia tego z ćwiczeniami.

"Około 80 procent moich znajomych mnie wspiera, a inni myślą, że to dla mnie destrukcyjne" - mówi Crown. Przyznaje, że rodzice nie rozumieją jej marzenia posiadania największych pośladków na świecie i martwią się o jej zdrowie.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje