Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Szroeder ma romans z Quebonafide? Aż trudno w to uwierzyć!

Czyżby Natalia Szroeder (23 l.) w końcu znalazła "tego jedynego"? Rodzina zaakceptuje jej wybranka?

Jeszcze niedawno Szroeder w rozmowie z mediami twierdziła, że nie ma i nie szuka chłopaka. 

"Lubię ten temat! Po pierwsze: nie szukam chłopaka. Czytałam, że mój chłopak musi być wysoki, przystojny i dobrze ustawiony. Bardzo mnie to rozbawiło! (...) Po swoich wyborach widzę, że albo coś 'zatrybi', albo nie! Nie mam chłopaka, ale jestem szczęśliwa" - mówiła Plejadzie.

Możliwe, że od tamtej pory w życiu artystki coś się zmieniło, bowiem jak twierdzi Pudelek, Natalia ma spotykać się ze znanym raperem. Chodzi o... samego Quebonafide!

Jeśli plotki rzeczywiście są prawdą, to trzeba przyznać, że jest to niespodziewany wybór, bowiem wokalistka wygląda przy wytatuowanym muzyku bardzo niewinnie.

Reklama

"Spotykają się od około miesiąca. Quebo ma za sobą długi i skomplikowany związek, który niedawno się skończył i nie planował związku, ale Natalia zrobiła na nim naprawdę duże wrażenie i postanowił dać temu szansę" – donosi informator portalu. 

My musimy przyznać, że jesteśmy nieco w szoku. Ona wygląda jak panienka z dobrego domu, a on jakby uciekł z poprawczaka. Ale nie od dziś wiadomo, że miłość bywa ślepa...

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Szroeder

Reklama

Reklama

Reklama