Reklama
Reklama

Natalia Siwiec została zmiażdżona za swój strój! Fani nie zostawili na niej suchej nitki...

Natalia Siwiec (38 l.) znów nie zyskała aprobaty fanów. Tym razem została skrytykowana za reklamowanie modnej kurtki. Obserwujący zarzucili celebrytce, że promuje wszystko, co się da, a na odzieży wierzchniej nie zostawili suchej nitki... Zgadzacie się z nimi?

Natalia Siwiec stała się rozpoznawalna podczas Euro 2012, kiedy to została okrzyknięta "najpiękniejszą" kibicką na stadionie. Od tego czasu na dobre rozgościła się w show-biznesie i wiedzie prym w reklamowaniu produktów i lansowaniu się na Instagramie. Ostatnio o influencerce było głośno za sprawą długich wakacji w Tulum, a także promowania zabijania zwierząt. Aspirująca modelka nie liczy się z uwagami fanów, a każdą konstruktywną uwagę ripostuje komentarzami. Tym razem znów dała o sobie przypomnieć i w sieci zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w modnej, puchowej kurtce. Niestety odzież nie przypadał do gustu followersom Siwiec, którzy zarzucali jej przy tym, że promuje wszystko, co jej wpadnie w ręce. Faktycznie brzydko wyglądała w nakryciu?

Reklama


Natalia Siwiec zmiażdżona przez fanów!

Niedawno Siwiec zamieściła na Instagramie post, w którym reklamuje białą, puchową kurtkę. Swoim obserwującym napisała, że ze specjalnym kodem dostaną na wdzianko zniżkę w wysokości 30%. Niestety nawet wysoki rabat nie zachęcił użytkowników sieci do zakupu promowanego produktu. W komentarzach pojawiło się wiele sugestii, że kurtka jest po prostu brzydka. Nieco inne zdanie w tym temacie ma sama celebrytka, która podkreśliła, że odkąd ją zobaczyła, nie może się "przestać podniecać, taka zaj***sta jest"!

Faktycznie kurtka jest brzydka?

Zobaczcie również:

Doda szczerze o zarobkach "dziewczyn do towarzystwa". Ta suma powala

Natalia Siwiec wspomina noc z Simone Susinną! Czy mąż wiedział o ich "randce"?

Izabella Krzan na co dzień. Takie zdjęcia publikuje na Instagramie!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec
Reklama
Reklama
Reklama