Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Siwiec rozebrała się pierwszy raz od porodu! Co za brzuch!

Natalia Siwiec (34 l.) 21 sierpnia urodziła córeczkę Mię. Teraz modelka zdecydowała się rozebrać przed obiektywem i pochwaliła się niemalże idealnym ciałem!

Ta ciąża była zaskoczeniem dla fanów celebrytki. Zwłaszcza że przez cały jej okres nie pokazywała brzuszka i niechętnie udzielała wywiadów.

Reklama

Bardziej skupiała się na pracy, niż na rozpowiadaniu o intymnych szczegółach z życia jej i Mariusza Raduszewskiego - swojego męża i ojca Mii. Sam poród także udało się im utrzymać w tajemnicy. 

Już dwa tygodnie po przyjściu na świat córki, Natalia wystąpiła w telewizji śniadaniowej, a po ciążowym brzuszku nie było nawet śladu! Wówczas zaczęto spekulować, że może Natalia wcale w ciąży nie była, a dziecko parze urodziła surogatka.

Siwiec oczywiście wyśmiała te doniesienia i skomentowała to tak, że po prostu jest jedną z tych szczęściar, które szybko wracają do formy po porodzie.

Faktycznie, Natalia musi mieć sporo szczęścia do szybkiej regeneracji organizmu, bo już po niecałych dwóch miesiącach od wydania na świat dziecka, rozebrała się do sesji zdjęciowej, pozując w samej seksownej bieliźnie.

Oczywiście nie zapomniała pochwalić się zdjęciami z tej sesji w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że Siwiec na tych zdjęciach wygląda niemalże perfekcyjnie.

Trudno dopatrzeć się jakichkolwiek pozostałości po ciąży. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje