Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Siwiec miesiąc po porodzie na "targach piękności". Ani śladu po ciąży!

21 sierpnia Natalia Siwiec (34 l.) urodziła córkę Mię. Fakt ten dla wielu był zaskoczeniem, modelka bowiem nigdy nie pojawiła się publicznie z brzuszkiem. Jak wygląda dzisiaj, miesiąc po porodzie?

Ciąża Siwiec niemal do samego rozwiązania utrzymywana była w wielkiej tajemnicy. Wcześniej celebrytka chętnie dzieliła się swoją prywatnością z mediami, zapraszając nawet kamery do swojego domu.

Reklama

Tym razem zrobiła się wstydliwa i nie chciała rozmawiać z dziennikarzami na temat swojego stanu. Zniknęła także z show-biznesu.

Kilka dni po porodzie wyglądała już tak dobrze, że niektóre internautki poddały pod wątpliwość jej ciążę! Jak wygląda teraz?

23 września "Miss Euro" pojawiła się na targach piękności - równo miesiąc od urodzenia córki. Ubrana w różową sukienkę wyglądała dziewczęco i świeżo. Skomentowała również plotki, jakoby wynajęła surogatkę.

"Uwielbiam słowa, które padają w moją stronę, że miałam surogatkę. Właściwie to one mnie dowartościowują i pokazują, jak super muszę wyglądać po ciąży. Fakt jest taki, że każda kobieta ma inne ciało, inne predyspozycje, inne geny i akurat mi się udało tak szybko powrócić do formy sprzed ciąży. Sama jestem wręcz zdziwiona, że tak szybko to nastąpiło, bo też myślałam, że może być różnie i że będę musiała włożyć w to dużo więcej pracy" - powiedziała w wywiadzie dla portalu jastrząbpost.pl.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje